Francesca Hayward

6,6
333 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Francesca Hayward

Po porażce filmu chyba szybko o niej nie usłyszymy...

foxyloxy

a szkoda

foxyloxy

Biorąc pod uwagę to jak wspaniały ma głos szczerze liczę na to, że się mylisz :/

marus2341

Możliwe że się mylę. Kilka lat temu po premierze "Nędzników" byłam przekonana że Samantha Barks wkrótce zostanie wielką Gwiazdą a tak sie nie stało. Słuch o niej zaginął.

foxyloxy

Można popatrzeć na to w ten sposób, że i tak po Kotach nikt nie wie jak ona naprawdę wygląda, zatem jej twarz nie będzie kojarzyć się z tą szmirą.

marus2341

głos jak głos za to nawet w tych głupich strojach widać że jest ładna. poza tym akurat w Kotach jedyne co można zobaczyć to twarz dlatego sprawdziłem kto tam gra bo twarz ma ciekawszą niż głos ;)

foxyloxy

Z tego co można się o niej dowiedzieć, to na co dzień gra w operze londyńskiej, więc raczej dobrze sobie radzi

milka421

W operze owszem. Ale wielkiej kariery w Hollywood po roli w „Kotach” Jej nie wróżę.

foxyloxy

ja nie wróżę intelektu jeżeli uważasz że Koty to film aspirujący do robienia kariery w hollywood

meanraax

A niby czemu nie? To chyba z Twoim intelektem coś jest nie tak! „Nedznicy”, „Chicago” czy „Mamma Mia” odniosły sukces. „Koty” to również filmowa wersja bojącego rekordy musicalu i dla aktorki debiutującej na wielkim ekranie była to świetna okazja to pokazania się. Dla przykładu w kinach obecnie wyświetlana jest „West Side Story” i mimo iż film jest finansową klapą to aktorki grające Marię i Anitę zostały okrzyknięte nadzieją kina a Ra druga prawdopodobnie otrzyma Oscara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones