Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
94 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

A nadal wygląda jak młodziutkie dziewczę <3

kryst007

A w wywiadach wygląda tak jakby trzeba byłoby się pytać o dowód, przed pójściem w tango. Cudna dziewczyna i świetna aktorka, z każdą rolą coraz lepsza!

kryst007

Kiedyś, w jakimś talk show, czytała komentarze online na swój temat i ktoś napisał, że wygląda jakby ciągle ćpała heroinę.

kochamczeresnie

Sugerujesz się jakimiś hejtami w sieci? Mam nadzieję, że nie, bo to by o Tobie nienajlepiej świadczyło...

kryst007

Nie potrafię stwierdzić jaki dokładnie wpływ ma czytanie informacji w Internecie. Nie mogę wykluczyć, że nie ma żadnego. Mój komentarz ma wydźwięk neutralny, przekazuję w nim informację jak ktoś inny może odbierać wygląd tej samej osoby. Zarzucanie komuś sugerowanie się hejtami lub samo hejtowanie, bez czytanie bez zrozumienie też nie najlepiej o Tobie świadczy.

kochamczeresnie

W takim razie przepraszam, bo pomyślałem, że to Twoje zdanie. A poza tym takie komentarze jak ten "z ćpaniem heroiny" mają przeważnie charakter hejtu.

kryst007

bzdura, wygląda jak 30-latka

kryst007

A właśnie według mnie Ona się przez ostatnie kilka lat „posypała” i jak zobaczyłem jej nowe zdjęcia to zastanawiałem się ile Ona właściwie ma lat bo wygląda jakby była grubo po 30tce.

kryst007

Piękna jest i to fakt ale wygląda na swoje lata etc niczym Polska Bołądź i nie ma co ukrywać wystarczy spojrzeć na jakąś młodą celebrytkę czy aktorkę i widać różnicę czy Panowie naprawdę tego nie widzą ? Ładna ale trzydziestka i napewno nie dał bym bym mniej na dodatek która zapewne lubi zaszaleć.

kryst007

"trzydziestka" to już czwarty krzyżyk na karku.

kryst007

30 lat to nadal młodziutka dziewczyna! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones