Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
94 514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Aż uszy bolą, jak jej słucham.

anro

Zwłaszcza gdy się denerwuje - idealnie to słychać w ''Nieracjonalnym mężczyźnie'' - dodam od siebie, że wtedy nie jest już taka ładna jak się wydaje - gdy na jej twarzy gości złość, oczy wybałusza jak golum, widać w nich jakąś dozę szaleństwa...

anro

Zwłaszcza gdy się denerwuje - idealnie to słychać w ''Nieracjonalnym mężczyźnie'' - dodam od siebie, że wtedy nie jest już taka ładna jak się wydaje - gdy na jej twarzy gości złość, oczy wybałusza jak golum, widać w nich jakąś dozę szaleństwa...

anro

Zwłaszcza gdy się denerwuje - idealnie to słychać w ''Nieracjonalnym mężczyźnie'' - dodam od siebie, że wtedy nie jest już taka ładna jak się wydaje - gdy na jej twarzy gości złość, oczy wybałusza jak golum, widać w nich jakąś dozę szaleństwa...

anro

Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi ale jakiś czas temu oglądałem jakiś film z Jej udziałem i aż mnie zatkało. Dziwne że z tak poważna wadą wymowy zrobiła TAKĄ karierę.

P_D_S

jakieś plecy musi mieć albo całe hollywood juz przerobiła.
Laska jest paskudna pod każdym względem absolutnie nieoglądalna, a ta paszcza z taką wadą wymowy.

markin

Nie wiem jak możesz pisać w ten sposób o kimkolwiek, tym bardziej o nieznajomej dla ciebie osobie. Mam nadzieje ze o tobie nigdy nikt tak nie powiedział, choc nie mam pewności, bo niekrzywdzeni przez los czy innych nie zachowują się w tak żałosny sposób. Niech ci się powodzi lepiej, może przestaniesz wylewać jad na forum nt. ludzi, którzy odnieśli sukces.

markin

Zgoda.

anro

Aj tam. Taki jej urok, i mi się to podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones