Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Elen jest śliczna i jest też bardzo utalentowaną aktorką a w grze Beyond: two souls przeszła samą
siebie świetnie podłożyła głos Jodie :)

KJ1237

Nie tyle co podłożyła, a ZAGRAŁA. ;) Motion capture robi swoje.

polskipolski

Wiem,wiem parę minut po napisaniu tego zdałam sobie z tego sprawę :-)

KJ1237

To prawda jest śliczną aktorką :) W Beyondzie wypadała nieźle.

KJ1237

Zgadzam się w 100%. A co do samej rozgrywki, to grać w Beyond TS z Polskim dubingiem jest całkowitym nieporozumieniem. Owszem, Socha całkiem dobrze dała sobie rade z jej rolą, ale wersja angielska jest po prostu o wiele lepsza. Łatwiej wtedy można zrzyć się z postacią, która nie tylko oddaje swój głos, ale także i samego siebie.

miciok94

zżyć*

miciok94

To prawda. Dubbing jest słaby. Ale większość tych dubbingów takich jest. Polskie dubbingi są słabe i to wyjątkowo. Może The Last Of Us trzymało poziom, ale jak wczoraj usłyszałem dubbing z jednej gry jaką jest BF4 to śmiechłem wręcz.

AZAZAZAZAZAZ

Bardzo dobry dubbing był też w nowym Tomb Raiderze, Gorczyca zagrała perfekcyjnie moim zdaniem.

Nie mówie że Polski dubbing w Beyond: Two Souls jest zły - przydatny dla tych którzy zupełnie nie rozumieją języka angielskiego i chca jakoś wczuć się w grę. Dubbing w Beyond jest dobry, ale tylko miejscami, takie moje skrome zdanie. Nie czuć tej naturalności wsród aktorów, nie czuć tej "prawdziwości", niektóre dialogi poprostu bywają sztuczne. Gdy oglądam let's play'e (tak, nie posiadam PS3 ;( ) to mam wrażenie, że niektórzy aktorzy podkładający polski głos nie są odpowiednio dobrani do tych ról, a jestem w stanie się założyć, że znalazłoby się wielu ludzi którzy mogliby zagrać lepiej.

AZAZAZAZAZAZ

W Uncharted 2/3 też jest naprawdę dobry polski dubbing! :) Chyba jedyny, który trawię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones