Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Miło mu tak?! Jako biały heteroseksualny mężczyzna ma uprzywilejowaną pozycję w świecie patriarchatu!!! Ciekawe kiedy przeprosi za te wszystkie kobiece role które zagrał!!!

sebogothic

? Nikt nie każe białym cis hetero facetom przepraszać za nic, jeżeli przyznają że patriarchat istnieje i wspólnie z kobietami się mu sprzeciwiają. Elliot należy do facetów walczących z patriarchatem, więc za co ma niby przepraszać?

AwesomeAretes

A kto to jest "cis hetero"? Może by też tak najpierw udowodnić że patriarchat istnieje? Inaczej to jest błąd fałszywego założenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pomyslowy_Dobromir

Tylko, że stanowisko WHO przyznaje mi rację. Poza tym nie rozróżniasz płci (sex) i płci (gender). Jedna odpowiada za cechy biologiczne i jest niezmienialna i nikt tego nie neguje, a druga odpowiada za cechy kulturowe. Poza tym mamy jeszcze tożsamość płciową (gender identity), czyli to jacy się czujemy. Pozostaje współczuć córce, że ma takiego zacofanego tatusia, ciekawe czy byś się nauczył gdyby kiedyś przyszła do ciebie i powiedziała "tato nienawidzę być kobietą, wolę umrzeć niż żyć w tym ciele". Spojler - to się nazywa dysforia płciowa i jedyną skuteczną terapii tego zaburzenia jest tranzycja, czyli skorygowanie swoich cech zewnętrznych tak by pasowały do tożsamości płciowej. Na szczęście moja córeczka od małego będzie uczona szacunku do każdego, nawet jeśli jest antynaukowym dobromirkiem albo jego zindoktrynowaną nienawiścią córeczką

AwesomeAretes

Twoje płciowe teorie dotyczą setnych części procenta populacji. Bo tego rodzaju rzeczy w naturze się zdarzają - rzadko, ale zdarzają. Wysyp dziwadeł typu Margot itp. w XXIi wasza kretyńska nowomowa to jużwynik lewackiego prania mózgu i genderowej pseudo "nauki". Jeśli ktoś mówi, że czuje się koniem, to nie wysyłam go do stajni i nie karmię sianem, tylko do psychiatry.

Pomyslowy_Dobromir

swoją drogą bardzo to ciekawe, że w jednym komentarzu piszesz że masz córkę 2,5 roku, a w innym że syna mającego 3. albo kłamiesz z nut bo nie zadowala cię twoje życie do takiego stopnia, albo, wielki obrońco rodziny, zrobiłeś dziecko dwóm osobom z macicą w krótkim odstępie czasu. w obu wypadkach wypadasz marnie, ale dzięki za poprawę humoru :)

AwesomeAretes

Tak geniuszu. Mam syna i córkę ;) a dzieci urodziła kobieta - moja żona, a nie żadna osobo-postać zmieniająca co drugi dzień zaimki. I dzieci mają więcej zdrowego rozsądku w tej kwestii niż 20latki po tęczowym praniu mózgu.

Pomyslowy_Dobromir

To bardzo ciekawe "geniuszu", że żona nie dość że zaszła w ciążę od razu po urodzeniu pierwszego dziecka, to jeszcze że druga ciąża trwała niecałe 6 miesięcy

Pomyslowy_Dobromir

Mówisz o praniu mózgu prezentując słowo w słowo narrację z TVP xD Ale spoko, mów dalej o praniu mózgu osobie która nie posiada telewizora a na social mediach ogląda tylko filmiki z kotkami

AwesomeAretes

Nie zrozumiałaś. Nie wystarczy z czymś walczyć. Zagarnął role, które mogły zagrać kobiety. Johanson kiedy miała zagrać osobę trans została z góry oskarżona, że zagarnia dla siebie rolę, którą powinna zagrać aktorka/aktor trans, że jest i tak sławna i że jest niemoralna przyjmując tę rolę. Nie miało znaczenia, że popiera LGBT, musiała się wycofać i przepraszać za samą myśl, że mogłaby zagrać tę rolę. A w przypadku Elliota mamy sytuację, że facet zagarnął całą masę ról, w których mogły się wybić aktorki, dosłownie odebrał pracę aktorkom - KOBIETOM (!)

Ten temat to oczywiście sarkazm, ale że nic nie rozumiesz, to musiałam Ci łopatologicznie wyłożyć. Nie ma za co.

sebogothic

Wstyd, że Hollywood jest seksistwski i w rolach kobiecych obsadza mężczyzn!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones