Ellen DeGeneres

Ellen Lee DeGeneres

8,2
522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen DeGeneres

Jednym z powodów, dla których zarywam całą noc aby oglądać ceremonię rozdania nagród Akademii, jest ciekawość, jak wypadnie prowadzący tej gali. Billy Crystal na ten przykład prowadził ceremonie rewelacyjnie, uratował wiele słabych gali, na których zwycięzcy wygłaszali nudne podziękowania. Zaś ostatni prowadzący - Jon Stewart, to było kompletne nieporozumienie, bo gość w ogóle nie podchwycił specyfiki tej imprezy (albo to ja mam diametralnie inne poczucie humoru).
A co do Generes, to może i dobrze, że w końcu zatrudnili kobietę do tej roli, choć poprzednia - Whoopi Goldberg, raczej nie należy do tych, które preferują humor wyższych lotów. Ale nie jest powiedziane, że akurat tej pani się debiut na tej uroczystości nie uda. Przekonamy się już za niecały miesiąc.

Thommy

a ja jestem do niej nastawiona pozytywnie. Uwielbiam jej show i jeśli w podobnym stylu poprowadzi Oscary to może być niezła jazda.

Thommy

Oglądałam:)
Poprowadziła ceremonię naprawdę świetnie. Ma w sobie dużo naturalności a jej poczucie humoru nie jest wymuszone.
Lektor był jak zwykle fatalny (choć z roku na rok popełnia mniej błędów) i oczywiście zagłuszał wszystko, więc chyba będzie trzeba to jeszcze raz obejrzeć w lepszym tłumaczeniu, bo na razie nie mam dostępu do oryginału (co oczywiście byłoby idealne). Ja tez bardzo lubiłam Billego Crystala, ale facet już chyba dał sobie spokój z galami na stałe, albo komuś podpadł.

W każdym razie, brawo Ellen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones