Ellen DeGeneres

Ellen Lee DeGeneres

8,2
522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen DeGeneres

Wiecie może czy jej najnowsza książka 'seriously... i'm kidding" będzie przetłumaczona?

madziula_g

Osobiście w to wątpię. Ellen w Polsce nie jest tak bardzo znana. Żadna z jej książek nie została przetłumaczona. Zresztą polskie tłumaczenie odebrałoby jej cały wdzięk i czar. Oryginał najlepszy :) w wersji angielskiej można zamówić przez internet

madziula_g

Ja także nie sądzę, żeby ktoś ją przetłumaczył. I podobnie jak przedmówczyni uważam, że to już by nie było to :) Dlatego też od razu sprowadziłam sobie ją zza wielkiej kałuży i nawet skończyłam...niestety ;)

aniagustlik

I jak dobra książka? Zastanawiam się właśnie nad zamówieniem.

kruczi2

Nic z jej książek nie bedzie przetlumaczone :) a ksiazki ma bardzo dobre, polecam :)

kruczi2

Książka super. Świetnie się czyta, śmiechu nad nią bardzo dużo :) napisana w lekki sposób. Jak to Jay Leno powiedział o niej "it's a breezy read" :)

aniagustlik

Tak, książka jest napisana w taki sposób, że nawet ze średnią znajomością języka można spokojnie przeczytać raz po raz zaglądając do słownika, do tego czytanie w innym języku jest dla nas korzystne. Książka zabawna. Ellen zwraca uwagę na zachowanie ludzi, tak, że człowiek sam się nad sobą zaczyna zastanawiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones