Elisabeth MossI

Elisabeth Singleton Moss

7,9
14 766 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisabeth Moss

NAPOCZĄTKU MAD MEN MOŻE I BYŁĄ BRZYDKA ALE WYŁADNIAŁĄ SCHUDŁA LEPIEJ SIĘ UBIUERA ZMIENIŁĄ SIĘ Z UGLY BETTY W KOGOŚ DUŻO ŁĄDNIEJSZEGO !!!

londontown

Jestem zaskoczona tym, że mimo tak dużej popularności serialu, wokół bohaterów tej serii toczą się dyskusje głownie na temat ich urody...

Niejednolita

Dokładnie, ja też. Znakomita aktorka!

londontown

Ona mnie odrzuca. Nie uważam jej za jakąś specjalnie ładną, ale brzydka też nie jest, a jednak jest w niej coś takiego co mnie po prostu odrzuca.

korozjantka

Też czuję odrazę na jej widok. Jest w niej coś obrzydliwego

ma_adam

mam to samo

londontown

PIĘKNA WRĘCZ http://s1.kozaczek.pl/2014/04/05/ffn-rij-vanity-set3-030214-51345644.jpg

londontown

przecież bohaterka, w którą się wciela, jest początkowo takim zahukanym brzydkim kaczątkiem, na dodatek w ciąży - więc chyba to normalne, że aktorka tak wygląda. a gra świetnie, i to się liczy...

londontown

Elisabeth Moss ma taką... nietypową urodę. nie powiedziałabym że jest ładna - w konwencjonalnym sensie - ale w sumie nie jest brzydka. wg mnie ma w sobie to coś. pewną ...zmysłowość. tak bym to określiła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones