Dave Bautista

David Michael Bautista Jr.

7,7
40 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dave Bautista

kolesie z wwe sa slabi, a na dzien dzisiejszy politycznie poprawne w usa jest kreowanie latynoskich supe rboahaterów jak rock czy w/w koles. szkoda słow

mlecz19_filmweb

Ty sam jesteś słaby. Mimo ,że wszystko jest Reżyserowane i ustawiane to jednak jakąś tam siłę trzeba posiadać by wynosić gości do góry i rzucać nimi parę metrów dalej . Mimo ,że przy niektórych akcjach widać ,że przeciwnik sam się odbija od maty to i tak zawodnicy mają sporą siłę. Jak nie wierzysz to sobie popatrz na you tube jak ci tak zwani przez ciebie słabi kolesie wykonują ćwiczenia na siłowni przed każdymi występami .

Dawidos2914

mlecz19_filmweb ma całkowitą rację. Oglądam wrestling, ale JAKO AKTOR to Batista stoi na bardzo niskim poziomie

John_Melendez

z tym ,że nie chodziło mi o grę aktorską a występy na ringu.

John_Melendez

Uważam, że w "Strażnikach Galaktyki" Dave Bautista zagrał bardzo fajnie, udana była ta jego rola. Innych występów (aktorskich czy jakichkolwiek na ringu) nie znam lub nie kojarzę.

mlecz19_filmweb

Gość pochodzi z Filipin a nie z żadnego Meksyku, czy innych latynoskich krajów. Jeżeli już tak bardzo chcesz pokazać jakim to jesteś kozackim hejterem, to przynajmniej sprawdź niektóre informacje.

majki_majk13

hejter ? a co to znaczy bo ja jestem starej daty?

mlecz19_filmweb

Nie mówi się "na dzień dzisiejszy". Używanie tego sformułowania "można uznać za przejaw aspirowania do wyższego stylu, jednak całkowicie nieudany, świadczący o braku kompetencji stylistycznej i braku swobody w kształtowaniu wypowiedzi." Mimo wszystko pozdro ^^

mlecz19_filmweb

Chciałbym zobaczyć jak mówisz mu to prosto w twarz. Bardzo chciałbym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones