Danny DeVito

Daniel Michael DeVito Jr.

8,0
20 049 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny DeVito

Stworzył kapitalny duet z Arnoldem :)

Rob_Rock

Jak to jest że komuś się takie filmy podobają...

goslawa25

Ja go zapamiętam przez rolę w "Lot nad kukulczym" - świetnie zagrał świra, bo uśmiech na jego ustach jest naturalny.

goslawa25

Jak to jest, że na portalu filmowym nie dyskutuje się o filmach ale o gustach forumowiczów...

Rob_Rock

Tak to jest że na portalu filmowym spotykają się ludzie, kinomani o różnych gustach w celu dyskusji...

goslawa25

Szkoda, że dyskusja nie dotyczy meritum, czyli filmów.

Bacząc na powyższe, kończę ten wątek.

Rob_Rock

Powiedz cos ciekawego o filmie to pogadamy, Ja jestem otwarta. Poza tym rozmowa o aktorstwie i gustach filmowych również może być tematem doyskusji.

goslawa25

Ostatecznie mogę zrobić wyjątek.

Bacząc na fakt, iż usiłujesz zmienić wcześniej prezentowaną postawę, przekierowuję do właściwej strony z filmem.

Odpowiedzi udzielam dziś na tej podstronie:

http://www.filmweb.pl/film/Bli%C5%BAniacy-1988-4244/discussion/Co+tu+du%C5%BCo+p isa%C4%87+-+najlepsza+komedia+z+Arnoldem.,1268839

Rob_Rock

Jak najbardziej wyszło im razem coś niesamowitego, zresztą 'Junior' też rozśmieszył mnie solidnie. Większego kontrastu już się nie da. A i Arnie wydobył z siebie część duszy, o którą go nie podejrzewałam po tych mordolejstwach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones