Danila Kozlovsky

7,4
2 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danila Kozlovsky
xhulix12

Osobiście nie przepadam za postacią Dymitra, więc aktor, którego obsadzą na tę rolę jest mi obojętny. Nawet nie wiem czy obejrzę ten film, nie lubię adaptacji :(

xhulix12

tez:) już wątpiłam w to ze będzie film:) ale jednak , a on ładny jest dobrze wybrali:)

xhulix12

Nie.

xhulix12

Jestem zawiedziona. On nie pasuje na Dymitra...

MartaP1996

Dokładnie. Beznadziejnie,że to on gra Dymitra.Lepszy już byłby Ben Barnes.Raczej nie obejrzę tego filmu. Nie chcę sobie psuć wrażeń po książce. ;P

xhulix12

Trudno powiedzieć, zapewne każdy ma inne wyobrażenie Dymitra... W sumie nie znam aktora, ale mam nadzieję, że dobrze zagra rolę :) Musi zapuścić włosy, i trochę przypakować ... :P

syntia11

Moim zdaniem sie nadaje. Strasznie się cieszę, że Rosjaninem :D Wiecie charakteryzacje potrafią zdziałać cuda ;D

xhulix12

Nawet nawet,nie widziałam go w filmach,być może za tą rolę go polubię,bo na razie mam mieszane uczucia

Angelba13

u mnie podobnie. widziałam na razie tylko jego zdjęcia, ale chyba nie jest źle

xhulix12

ajj co tam Dymitr, niech podadzą info o tym kogo wybrali na Adriana i Christiana :)

more_than_a_woman

Dokładnie! To prawda, że Adriana wprowadzą już w części pierwszej?

lorell

nic mi o tym nie wiadomo... ale mimo to ciekawość jest ogromna i chciałabym znać obsadę tej roli już teraz ;P

more_than_a_woman

mi też nic o tym nie wiadomo:D Teraz to się zaczynam bać o postać Adriana...jest moim ulubionym bohaterem :D Szczególnie w Złotej Lilii jestem nim zachwycona :D Mam nadzieję, że o Adriana się postarają bo jak widzę tych aktorów na zwiastunach książki to mi się chce jedynie płakać:/

xhulix12

Wiem. Dlatego jak obsadzą w roli Iwaszkowa jakiegoś oblecha to nawet nie będę tego oglądać. Szkoda nerwów :)

lorell

bo te zwiastuny są do d*py :P w ogóle nie zachęcają do przeczytania książek :/

xhulix12

Mnie osobiście bardzo odpowiada wizualnie Adrian którego gra Nic w trailerach do książek :) Trochę mu gra nie wychodzi ale wizualnie jest w miarę zbliżony do tego w mojej wyobraźni... Już nie mogę się doczekać premiery Indigo Spell 12 lutego, też na nią czekasz??

syntia11

Nic ma brązowe oczy. Obalone. Adrian bez szmaragdowych oczów to nie Adrian Iwaszkow :)
A ja nie mogę myśleć o Indigo Spell, gdyż czekam na Golden Lily ;___; Jeszcze tydzień *-*

lorell

Zawsze klnę na polskie wydawnictwa, no tak coś słyszałam, że wychodzi za tydzień. Książka jest boska, na pewno Ci się spodoba :) Ja czekam na IS :P

syntia11

Ja już czytałam Golden Lily:d zajebiste :D Dużo Adriana:P Tylko ta końcówka ...Ale nie mogę się doczekać TIS:D Choc juz Golden Lily czytałam to oczywiście lecę do księgarni kupić:D:D:D Dokładnie te polskie wydawnictwa to do d*py... ok. rok trzeba czekać aż ktos raczy przetłumaczyc:/

xhulix12

Tam ma być OCZU, nie oczów o.o Przepraszam, ale od tygodnia czekam na ferie i chodzę pół żywa, już nie wiem co piszę :) I mi również nie odpowiada polskie tłumaczenie. Czekam tylko na TGl, a jak skończę, to od razu szukam w internecie TIS w oryginale :)

xhulix12

szkoda, że to nie Ben Barnes, ale było jasne, że go nie wybiorą :C
ale nie jest źle. mogło być gorzej.

użytkownik usunięty
r_rosemarie

czytasz mi w myślach :P
+ też nie mogę się doczekać, aż obsadzą Christiana i Adriana, oby trafili, bo na razie nieźle dopasowali główne role, przecież mogło być gorzej... :P

r_rosemarie

kurcze trudno będzie się odzwyczaić od wizji Bielikova z twarzą Barnesa

m_a_c_88

dokładnie :C

m_a_c_88

Zdecydowanie trudno....

r_rosemarie

zgadzam się :)
Moim zdaniem Ben jest idealny na Dymitra :) Dymitr jest moją ulubioną postacią w książce i jestem zła ,że wybrali tego aktora ponieważ nie przypomina mi on Bielikova :< Ksiażke kocham ,ale do filmu nie jestem przekonana ze wzglądu na aktorów myślałam ,że lepiej ich dopasują :/ Martwie się też o Adriana oby wybrali dobrego aktora C:

Honestatis

Zgadzam się z Tobą całkowicie,Honestatis.

xhulix12

Na chwile obecna niestety nie,od początku byłam za Benem.Zobaczymy jak ten się sprawdzi.

Lily_115

Mi się bardzo podoba wybór.Nie byłam przekonana do Bena Barnesa a Danila pasuje mi :D

Lulemine

Zgadzam się:D Wg mnie to dobry wybór:D Ciekawe tylko jak zmienią jego wygląd na potrzeby filmu:D

xhulix12

Danila będzie idealnym Dymitrem. *.* teraz chcę wiedzieć kto zagra Christiana, uwielbiam tę postać.

xhulix12

Najfajniejsze to że będzie miał oryginalny rosyjski akcent :D

xhulix12

na fb "Official VAMPIRE ACADEMY Movie" widać,że się przygotowywuje do roli, już co raz bliżej :D <3

xhulix12

http://images6.fanpop.com/image/photos/33600000/Danila-danila-kozlovsky-33646102 -245-169.jpg wg mnie może być, mam jednak dwa zastrzeżenia, średnio wygląda w dłuższych włosach i nie podoba mi się jego uśmiech ;)

more_than_a_woman

http://24.media.tumblr.com/e6529f74ca511c282c6aa87de059e5db/tumblr_mhp4iseWrI1rg a8n4o1_500.png ; ))

more_than_a_woman

Na tym zdjęciu miałam przez chwilę problem, czy to jeszcze Ben, czy już Danila ;) Także dla wszystkich Team Ben (np. dla mnie) fota jak znalazł (chyba, że to BYŁ Ben xD) :D

guardian_h

Ben z twarzą Danili ;)

xhulix12

Nie wiem czy fajnie jakoś go nie znam ... wiesz gdzie moge obejrzeć film w którym on gra.. ?

AVrdb

Niestety nie znam zadnego ;/ ale moze na filmwebie bedzie pisac xD

xhulix12

THX :*

xhulix12

Osobiście jestem bardzo zadowolona ale na Dymitra pasuje mi jeszcze Mikołaj Krawczyk :D

Izabelka13

hymm są do siebie podobni ;))

more_than_a_woman

heh..no nawet xD

xhulix12

będą dłuższe włosy, będzie dobry Dymitr, gry aktorskiej nie mogę póki co ocenić, bo widziałam jeden film, w którym był całkiem niezły, ale to nie znaczy, że taki jest w każdym.

Larita

Ben Barnes był moją obsadą roli Dymitra od ostatnich 2 lat. :)

Larita

jak większości ; )

more_than_a_woman

taa dokładnie ;) a Danila w dłuższych włosach wygląda niezbyt korzystnie, niestety

m_a_c_88

dokładnie, o wiele lepiej jest mu w krótkich włosach

more_than_a_woman

no niestety tak ;/ ale Barnes nigdy nie byl moim faworytem do tek roli . Kurde Danila jest przystojny ale w dlugich wlosach kompletnie nie pasuje do Zoey ;/

xhulix12

PORACHA, ale chyba z całej głownej trójki jest najleposzy... Roselyn i Lissa to szkoda gadac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones