Daniel WuII

Yin-Cho Wu

7,1
4 593 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Wu

Wszędzie gdzie piszą o tym kto będzie nowym Bondem, piszą że może jakaś kobieta, albo jakiś murzyn, lub tradycyjnie biały mężczyzna. A co byście drodzy państwo powiedzieli gdyby nowym Jamesem Bondem został jakiś że tak powiem żółtek? Jeśli o mnie chodzi to łatwiej byłoby mi przyjąć do wiadomości to że nowy Bond jest skośnooki, niż to że jest kobietą, lub że jest czarny. Poza tym większość pań uwarza że Daniel jest wyjątkowo przystojny, a Wy co sądzicie? Daniel sprawdziłby się w tej roli? Może warto dać mu szanse, od dawna się w końcu mówi o tym że Jamea Bond powinien troszke wyjść poza swój własny schetam, teoretycznie Daniel Craig troche złamał ten schemat, ale dużo ludzi chciałoby go złamać jeszcze bardziej! Dlatego też mówie że moim zdaniem jeśli bardzo chcą go tak mocno złamać, to w ostateczności tylko w ten sposób.

lol_24

Jest jeden poważny problem, jego angielski. Chyba, że dało by się zrobić J.Bonda niemowę...

miroll

Rowan Atkinson mógłby być takim niemową! Ale obejrzałem sobie ostatnio wywiad z nim po angielsku, jak zapytali go o jego rolę w Warcraftcie i całkiem dobrze umimówić po angielsku.

lol_24

chodziło mi tu raczej o to, że jego akcent itp troche nie pasuje. Musiałby się nauczyć brytyjskiego akcentu. Co do Rowana - przecież on jest brytyjczykiem :)

miroll

Troche o tym myślałem, no i masz racje! Rowanowi nic nie stoi na przeszkodzie :) No może oprócz wyglądu i wieku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones