Common

Lonnie Rashid Lynn

6,7
8 499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Common

zajebisty raper, nie licząc ostatniej płyty, i marny aktor. powinien zabrać się za robienie dobrej muzyki jak kiedyś a nie rozmienia się na drobne marnymi rolami i jeszcze gorszymi 'hitami'

glazfacekillah

właśnie oglądnęłam "Just Wright" i uważam że ma również talent aktorski. Jest w tym rewelacyjny.!

glazfacekillah

Nie zgadzam się, według mnie radzi sobie dobrze w roli aktora :-] Sprawdź choćby "Hell on Wheels"

elo84

Dokładnie. Oglądając "Hell on Wheels" nie wiedziałam, że zajmuje się muzyką. Choć po pseudonimie można się było domyśleć. W każdym bądź razie jego Elam jest bardzo dobrze oddany.

glazfacekillah

Chyba kolego Ci się pomyliło. Kto jak kto ale Common nie rozmienia się na drobne, nie nagrywa piosenek z pop gwiazdkami jak Eminem czy ostatnio J.Cole. Piosenki cały czas ma świeże i ciekawe, co płyta to coś nowego. Ostatnia płyta jest bardzo ciekawa zwłaszcza piosenka Sweet. A aktorem jest, moim zdaniem, na prawdę spoko: ) zwłaszza rola w Terminatorze mi podkręciła. Nie ma to jak dwu metrowy koks murzyn który rozwala maszyny!

glazfacekillah

W "Królowie Ulicy" zagrał genialnie, choć szkoda, że tak krótko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones