Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
69 441 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Wyspy dały kinu wielu lepszych aktorów. Colin żadną "perłą" angielskiego aktorstwa nie jest.

_Andrzej_

Ależ oczywieście , że jest wg mnie jest jednym z najlepszych aktorów . Zapraszam na mojego bloga
http://ehleifirthdumaiuprzedzenie.blog.onet.pl/

katarzynakp1

Młoda jeszcze jesteś, ale uwierz mi, nie jest. W "Dumie u uprzedzeniu" mógł zagrać znakomicie, ale jego kariera stricte filmowa nie obfituje w nadzwyczajne kreacje.

_Andrzej_

Nastolatką juz dawno nie jestem, ale nie zgodzę sie z tezą, że brak ciekawych kreacji Colina. Polecam nie tylko komedie (choć w tych rolach tez jest niezły) lecz np. Tumbledown, Conspiracy, Dziewczynę z perłą, Traumę, Gdzie leży prawda, And When Did You Last See Your Father? itp. W takich rolach, jak sam zresztą kiedyś przyznał w jednym z wywiadów - dziwaków, jest po prostu genialny! I nie jest na szczęście lalusiem...

sollange

Zgadzam się w całej rozciągłości z autorką powyższego posta. Właśnie obejrzałam "And When Did You Last See Your Father?" i jestem pod wrażeniem kreacji Colina. Trzeba jednak mieć talentu więcej niż "trochę" żeby tak doskonale umieć odnaleźć się w różnorodnych rolach jakie można znaleźć w jego filmografii.

_Andrzej_

Jest oglądała parę filmów z nim i bardzo mi sie podobały.

_Andrzej_

Pod tezą autora tematu podpisuję się rękami i nogami. Colin jest dobrym aktorem, ale tylko i wyłącznie dobrym. Miło się na niego patrzy, trochę gorzej słucha, ot i to wszystko.

_Andrzej_

bardzo dobry aktor, nie ma się czego czepiać. oczywiście jest wiele innych lepszych brytyjskich aktorów, ale Colin ma jeszcze czas się wykazać.

izak

Są aktorzy w jego wieku którzy już się o niebo bardziej wykazali- Oldman, Day-Lewis, Branagh, Fiennes (żeby wymienić tylko Brytyjczyków). Colin dobija pięćdziesiątki a znakomitej roli jeszcze nie miał. I wątpię czy dostanie bo potencjał w nim średni.

_Andrzej_

Moim zdaniem ma bardzo duż potencjał się świetnym aktorem
http://ehleifirthdumaiuprzedzenie.blog.onet.pl/