Clara AlonsoI

María Clara Alonso

7,8
371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clara Alonso

Jak się żyje, moje drogie? :D
Kto ma ferie? (Prócz mnie xD).

To o czym dyskutujemy? :3

Skailes

Wiataj Asiu ? Do której to się spało ? Zazdroszczę Ci, ale w sumie nie ma co narzekać :D


Clara i Diego zaś razem. Jakie to przewidywalne...

KarolciaLovciaDielari

Witaj, Karolciu. :D

Po dziewiątej wstałam. xD Wczoraj na basenie byłam, dzisiaj też idę. Fajnie jest. :D

Oni wszędzie razem. Gdzie Clara, tam i Diego.

Skailes

Asienko :D

To wcześno ! Basen macie, to się tam Wam powodzi :D
To się cieczę *-*.


Tak, nie mają jak nas zaskoczyć. Cande też tam była....
Mogliby sobie zrobić takie zdjęcia jak Mechi i Xabi. Nie odmówiłabym....

KarolciaLovciaDielari

Karolinko. :D Znowu zaczynamy xD

Basen rządzi. :-D Wczoraj jakiś facetomors był w jacuzzi. xD

Dokładnie. I mogliby się wreszcie ujawić, dałny. -.- Już plotki nie ucichną, ni ma szans. I co po nas tak męczą?

Skailes

Oni zabierają zawsze jeszcze kogoś dla niepoznaki xD Niby jeszcze tak daleko od siebie... Jednak to widać że są razem ;P

Vika_Claristas

No właśnie. Też mam wrażenie, że na zdjęciach specjalnie ustawiają się nie-obok-siebie. :D

Skailes

Tak wiem Asiuniu :D

Pouczyłabyś się czegoś, a nie tylko tańce, hulańce, swawola... ( przypomniał mi się Kłopetek czy jak mu tam)

A jakże nie inaczej. Chcą szumu najwyraźniej..., ale "nadejdzie taki dzień",( cytując Germiego - ja mu nadal w to wierzę... ), że to ogłoszą !

KarolciaLovciaDielari

*Kłopotek naturalnie, coś mi się źle wpisało. Nie lubię robić błędów, ale cóż zdarzają się :D

KarolciaLovciaDielari

Owszem, Kalciusiuniu :D

W ferie mam się uczyć? Starczy, że wczoraj robiłam pracę na gegrę. Zresztą mam już wszystko dawno odrobione. xD Ew. się hiszpana potem pouczę, bo z tego jeszcze jakaś przyjemność jest. xD Swoją drogą nadal mi niedobrze, jak przypominam sobie temat z bioli o budowie gałki ocznej, który czytałam w sobotę. -,-

Ty też nadal wierzysz Germiemu? Ciekawe, czy scenarzyści to pamiętają. Mógłby powiedzieć "Obiecywałem Ci, że będziemy razem. I dotrzymałem słowa :D" Hahaha. :D
Kurzu wokół siebie chcą. XD Ech, przecież i tak wszyscy już wiedzą...

Skailes

Naturalnie Asiulenko :D

Ooo też muszę gegrę zrobić...Antarktyda... wy też macie tylko 1 godzine gegry ?
Biologia... gdzie my to tam jesteśmy...
Czasami też tak mam, ale próbuje się powstrzymywać. Jak ostatnio oglądaliśmy film o odkryciach w medycynie to mnie przeraziły te operacje na żywca. Ja bym już chyba wolała umrzeć...

Ja zawsze ! A jak się to nie spełni to Ramosik sobie pożałuje...
Te, to by było dobre !
Oczywiście, że każdy wie, ale oni muszą to po swojemu :D

Skoki zaraz...

KarolciaLovciaDielari

Oj, Karolineczko :D

Tak. Jedną gegrę, jedną chemię, dwie biole, dwa niemce, dwie fizy. A w pierwszej klasie było dokładnie na odwrót.
Ja muszę zrobić logo wolińskiego parku narodowego. xD
My jesteśmy mega do tyłu z niemcem - dopiero skończyliśmy pierwszy dział.
Łeee. Ja chyba też... A tak w ogóle - czy to normalnie, że panicznie boję się mierzenia ciśnienia? xD

Dorwiemy go!
Ano ba. :D
Ech. Z nimi to gorzej niż z dziećmi. :D

Ja zaraz idę na basen ;P

Skailes

Ja niestety nie mam. :C Odda mi ktoś swoje?

justi021

Masz mój avek... oż ty !

KarolciaLovciaDielari

To ty masz mój! XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones