Clara AlonsoI

María Clara Alonso

7,8
371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clara Alonso

No to skoro miałyśmy zaspamiać, to proszę. ;D
https://twitter.com/diegomcea/statuses/434305353157980160 Diego filozofuje jak zawsze. <3
https://twitter.com/clarialonso_/status/434161145608687616 Dielari :D
A jeszcze to. Co o tym co powiecie?: http://laubfal.com/clara-alonso-enamorada-de-su-companero-de-violetta-se-va-ital ia/

Kto się jara Dielari ze mną? Karolciu? :3

EDIT: Dielari :D https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1619486_820677997948601_5393 42107_n.jpg

Skailes

Nie ogarniam, co tam pisze xD

Sweet_Raspberry

"Walentynki powinny być obchodzone każdego dnia. Codziennie" czy jakoś tak XD

Skailes

Jestem Asiu ! <3

Och, ten nasz Dieguu...
Imprezka... Cla z Diego nie inaczej :D

Ta i to jeszcze jej koleżanka wstawiła na twittera. Czekamy na Clarę z życzeniami...

KarolciaLovciaDielari

Cieszę się, Karolciu. <3 Niestety ja znikam na parę godzinek. Idę świętować Walentynki. Z moim boskim chłopakiem. Ma na imię Wiesław i jest boski. Zasypał mnie różami. <333333 A tak serio, to idę się z przejść z koleżanką. Pójdziemy do Lidla, może pani od Matmy będzie. xD

Diegu filozof jak zawsze. :D
Imprezują, a jak! Świętują... Z Matim. Jeszcze Jade brakuje. xD

Czekamy niecierpliwie...

Skailes

Ty to masz szczęście, boskie ma imię... wszystko ma boskie ! Szczęśliwych Walentynek !!!
Miłej drogi życzę :D. Właśnie wróciłam od dentysty...

Jak ja zazdroszczę Cla <3...no cóż...
Chłopak od Lodo... ta Joaco nasz ! Faktycznie !

Naturalnie...

KarolciaLovciaDielari

Kiedyś nie lubiłam swojego imienia, ale przywykłam. Mówiłam Ci, że miałam być Karolina? Nawzajem, chica. <33
I jak było? Właśnie miałam wychodzić. xD

Ma dziewczyna szczęście, nie da się ukryć. Ale i Ty znajdziesz swego principe azul. :-D
Rzeczywiście. I taa kobitka, która była... no gdzieś ją widziałam. Blondynka...

Więc patrzymy, czekamy. Naszych oczu i uszu nastawiamy. Więc patrzymy, czekamy. Patrzymy, czekamy...

Skailes

Tak pisałaś, a ja miałam być Asią. Ten paradoks...
Aaaa mam siódemkę popsutą, ale to w kwietniu dopiero :D

Tak wiem, ale Diegu jest taki...
Chodzi Ci o Tali ?

Dokładnie, podpisuję się ! Teraz spamię z #FelizSanValentínDielari ...

KarolciaLovciaDielari

Paradoks. :D Pamiętam, jak facio od histy mówi, że nie umie wytłumaczyć, co to jest. A ja z takim tekstem: "W podręczniku do religii pan sprawdzi". Ktoś wyjmuje podręcznik, do słowniczka i czyta. XD
O co chodzi z siódemką?

No wiem, no wiem, on ma to coś.
Właśnie. :D

Też będę zaraz spamić.
Czuj:
Siedzę sobie na rynku z koleżanką (małe miasto, więc prawie nikogo nie było) i idą sobie jacyś ludzie ok. pięćdziesiątki, może sześćdziesiątki. Facet i kobitka. A ja do nich krzyczę: "Za ręce! Są Walentynki!". I facet do kobitki: "No chodź". Złapali się za ręce i idą dalej uśmiechnięci. Facio się odwraca do mnie i kciuk w górę, a ja klaszczę. :D
Najpiękniejsza rzecz, jaka mi się dziś przydarzyła. <3

Skailes

Coż to za książka ?!
Idż mi z religią ! Ta kobieta jest nawiedzona... ( nauczycielka )

Ząbek Asiu, ząbek :D


Mój Dieguito ♥...no dobra Clari, ale mój też może być !
Tak myślałam ;)

To dobrze :D

Jakaś ty wspaniała. Ludzi zmieniasz...piękne, wzruszyłam się...

KarolciaLovciaDielari

Taka czerwona. XD Pamiętam, że tam w słowniczku było "paradoks". xD

Aaaa. Prawda. Nie skojarzyłam. Dentysta.

Jak Twój, to i mój. xD
Dobrze myślałaś. ;D

Vamos!

To było piękne. :')
Zaraz będę pisać rozdział na bloga. Naklikam taki szybki, romantikowy, Germangistyczny, walentynkowy. B. nie ma, ale trudno. :D

Skailes

"Szukam Was" ? - u nas chyb takie są. Nie mam nawet...
Ostatnio moja koleżanka wyjęła ( mówiłam, żeby schowała) i oczywiście Gabriela, Gabrysia, Gabi... ( nauczycielka ) musiała mi to zrobić. Ja sobie patrzę w okno, a ta : "Karolina, czytasz ?"

Tak, dentysta :D

Ne zabieraj mi go, nieeeeee
.
.
.
Oczywiście nam wolno, nasz Diegu <3

Ano myślałam !

Było <3 !

Ważne, że Germangistyczny !

KarolciaLovciaDielari

Możliwe. Taka twarz Jezusa zrobiona z tysięcy ludzkich mordek.
Hahaha, LOL. :D

Brrrr. Ja miałam leczonych z 5 lat. Kontrole mamy w szkole raz do roku. Wszystkie zdrowe mam. ;D

Taaaaaaaaaaaaaak. Sialalalala.

Germangie górą, sialaala. :D

Skailes

Tak to ta :D
Ach ta moja Gabrysia...

W szkole ? *Wow*...
Ja zazwyczaj zdrowe mam, ale teraz się zdarzyło. Jakoś przeżyję :D

Jak najbardziej. *-*

Nie inaczej, co Cię tak wzięło na "sialala"?

KarolciaLovciaDielari

Mamy tę samą. Piąteczka. Robicie zadania z książki?

Taa. W podstawówce były i teraz też robią. Nawet można sobie iść za darmo wyleczyć.
Dasz radę. Było borowanko? :D

Mhm. ;DD

Sialalalala rządzi. Sialalala.

Skailes

Najwyraźniej ! *przybijam*. Jakbyśmy mieli te ksiązki... no może 3 osoby mają. Czasami jak jej coś zaszkodzimy, powiemy to każe przepisywać "Masz wiadomość" i da nam jakieś zadanie.
Zawsze dostaję szóstki, a piszę byle pierdoły :D

Za darmo ? Wy to macie luksusy !
Będzie, 2 kwietnia. A my pisaliśmy testy 2 czy 3 kwietnia ?

Ajajaja :D

To mi się kojarzy z moim bratem...

KarolciaLovciaDielari

U nas każdy musi mieć i nie ma opcji, że sobie mamy jedną na ławce. Każdy swoją musi taszczyć. Masz wiadomość rządzi. xD My robimy wszystkie te zadania i czytamy je głośno. ;x

Luksusy. XD Nam się ścian sypią, a sufity ciekną. Ale dentysta za darmo jest, a jakże.
Nie pamiętam.. Borowanko górą. :D

Hihihihi. :D

Jak mniemam starszy? ;D

Skailes

U nas podstawy to notatki na lekcji. Ona jest taka, że jak nie piszesz to od razu Ci kape stawia.
Czasami próbuje ogarnąć jej włosy maści szarej, z jakimiś żółtawymi przebarwieniami. Ona wygląda niczym zombie...
Ale te zadania chyba głupie są, ja tak przynajmniej uważam :D

U nas nie sprzątają albo prowizorycznie to robią. Szału nie ma...
Pamiętam jak w podstawówce mieliśmy taką sprzątaczkę, której się nawet nie chciało tablicy wymyć. Kazała sobie mówić "Królowo" !

Nie denerwuj mnie z tym borowankiem...


Tak, 4 lata...

KarolciaLovciaDielari

My czytamy te teksty i potem robimy wszystkie zadania po kolei i czytamy je na głos. Ona zazwyczaj bierze mnie lub jedną z pięciu innych dziewczyn, które jeszcze coś w miarę ogarniają. Chamstwo...
Nie widziałaś mojej pani od niemca. W porządku kobitka, ale mogłaby umyć włosy i ogolić nogi. Doktorat masz, kobito...
A zakonnica jak się uśmiecha widać jej całe górne dziąsło. A zęby ma... masakryczne.

U nas sprzątają, ale przydałby się remont. Chociaż nie. Przydałoby się tę szkołę zburzyć i postawić budynek od nowa...

Królowo?! Hahahah. My w podstawówce mieliśmy takie dwie, na które mówiliśmy "Czupa czups", a na tą drugą "Czipikao". XD

Oj, cicho. :D

Też mam brata starszego o 4 lata...

Skailes

Szczerze wolałabym taką formę od tego co my mamy...
Te "mądrzejsze" zawsze mają gorzej :c
Uuu baby z niemca są wredne ! Ciekawa postać :D
Gabrysi ma takie wory pod oczmi... nigdy jeszcze nie miała makijażu. I te jej włoski na podbródku...

Wiesz, że u mnie też :D

Co cicho ! Ale przeżyję w sumie :D

Tak, chyba coś wspominałaś. Oglądasz twitcam Lodo ?

KarolciaLovciaDielari

U nas też nie jest kolorowo. ._.
Lajf is brutal...
Ona jets świetna. XD Ona nie zna słowa "wredność". Ona jest meeeega spokojna. Wydarła się raz w życiu, ale wtedy laska naprawdę zasłużyła.
Nasza też się nie maluje, Elwircia. xD Nosi taką przykrótką togę i za małe KLAPKI ._.

Kasa na drzewach nie rośnie. Ale u nas po prostu nie umieją jej wydać. :D

Śmieję się z królowej. XDD

Nie oglądałam. Byłam na dworze. ;)

Skailes

Każy ma jakieś problemy niestety :c
Święte słowa !
To zazdroszczę :D. Moja babka ma taki dziwny głos, że jak się na nas wydziera to mam ochotę się zaśmiać. Kiedyś przyszła w takich białych brylach... ma tak ok. 30 lat
Tak opowiadałaś ! Moja ma ubrania do kostek. Takie 3, 4 komplety i sobie zmienia co kilka dni. Ja ją obserwuję...

U mnie tak samo jest. Płaci się na tą szkołę, a czasami w zimię nawet nie grzali...

Nie rozumiem ;/

Ja tak przeplatałam z łyżwiarstwem. Mamy złoto ! A teraz Kamil...
Ale fajny był w sumie ten TC. Dużo Poloni :D

KarolciaLovciaDielari

Taa.
Moja fizyka z magistrem chemii tak mówi. :D
Nasza ma 45+. Jest bardzo w porządku. Ogólnie trochę za dużo powala. Ściąganie jest na porządku dziennym. Ale dobra, nie będę narzekać. Mojej kumpeli wychodziła 3 na semestr, poszła do niej, żeby się na poprawić. Umówiła się z nią na poprawę i nie przyszła. Potem wystawiła babkę jeszcze tak z 2-3 razy, bo miała coś tam zrobić, a ona i tak jej postawiła. xD
Powtarzam się. Niczym moja babcia. O,O Nasza ma jeden i ten sam. xD

Wiem, u mnie też jest często zimno.

"Pamiętam jak w podstawówce mieliśmy taką sprzątaczkę, której się nawet nie chciało tablicy wymyć. Kazała sobie mówić "Królowo" !" Nie mogę z tego. XDD

Wiem, wiem. Trzy medale już. A to nie koniec! *.*
Wiem, obejrzałam sobie powtórkę. :D

Skailes

Noo.
Chemia i fizyka ? Podziwiam takich ludzi :D
U mnie nie ma mowy o ściąganiu. Wszystko widzi...
To rzeczywiście na luzie podchodzi.
Zaobserwowałam właśnie. Bida w kraju !

Tak jak pisałam, szału nie ma.

Aha o to Ci chodzi. Tak wiem, była genialna...

Mam nadzieję, że nie koniec.
Lodo ogólnie jak na podziw o nas mówi. Możemy być dumni z naszego kraju ! A co, wolno nam !

KarolciaLovciaDielari

Fizyki to ona uczy tak... Amatorsko. Daje radę, ale bardziej biegła jest w swojej chemii. Ale i tak jest genialna, niepowtarzalna i najlepsza. Szacun dla niej. <3
Drugą grupę u nas uczy babka, która widzi, ze ściągają i nic sobie z tego nie robi.
Bida jak nic! Ale we Włoszech mieli jedną wodę na dwie osoby na konferencji. Mikrofonik tak samo. xD

Hahahaha, nie mogę z tego nadal. xD

Wolno nam, a jakże. Ale beka z niej i z "Zesk".

Skailes

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :3 Dieguś bardzo mądry jest ♥
Czy tylko ja świętuję Walentynki z laptopem i Ptasim Mleczkiem? XD

kislowa

Nie tylko Ty. ;3 Ale ja bez ptasiego. :D

Skailes

Mogę Ci trochę dać :D

kislowa

Podziękuję, unikam słodyczy. :D

Skailes

Ja też, ale one są wszędzie ._.

Skailes

kocham ich!!!!!!!!

Skailes

W ostatnim linku jest chyba jakiś błąd :/ Ja chcę zobaczyć Dielari! <tupie nogą w podłogę jak małe dziecko>

Crazy12

Spacja w jednym miejscu jest. :P http://iv.pl/images/94479841275562704838.jpg

Skailes

Aaa, dobra. I tak już mam to zdjęcie na komórce :P

Skailes

I ich nowe zdjęcie:https://www.facebook.com/228797063895346/photos/a.235787106529675.47163. 228797063895346/503873279721055/?type=1&theater#_=_ . ♥.♥ Cudne.

justi021

Widziałam. *.* Idealna fotka!!!

Skailes

Już mam na awku. :))

justi021

Taki masz avek, jak Karolcia teraz. :D Hah, ustawmy to wszyscy. XD

Skailes

Ja chyba ustawiłam pierwsza. A mniejsza o to. :D

justi021

Rywalizujemy ? Ja zaraz po 17 :D. Lubię rywalizację...

KarolciaLovciaDielari

Heh, ja nie patrzyłam na zegarek... I co teraz? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones