Clara AlonsoI

María Clara Alonso

7,8
371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clara Alonso

Haha, jestem koks! Wow, ciekawy temat, Raspberry xD
Jak w temacie, co o tym sądzicie? :P

Sweet_Raspberry

Ja to przez myślałam kurde,że ona jest po 30-stce,a mój tata jeszcze lepie,że po 40-stce koło 50-tki XD
No ale dobrze,że w drugim sezonie ją odmłodzili,bo Clari to ładna,młoda dziewczyna,a w pierwszym sezonie Violetty wyglądała starzej niż moja mama XD

Sweet_Raspberry

A ja zamiast uczyć się chemii, tu wchodzę...
Więc, musieli to zrobić, żeby różnica między Germangie zmniejszyła się wizualnie. Zrobili mi miłą niespodziankę, gdy dowiedziałam się ile Cla ma lat. SZOK ! Czasami naprawdę fajnie wyglądała... co ja piszę ? Zawsze wygląda super !
W drugim sezonie jeszcze lepiej !
Już tylko czekać na następny. Angie nam młodnieje z wiekiem...

KarolciaLovciaDielari

"Już tylko czekać na następny. Angie nam młodnieje z wiekiem..." - Hahahah, genialne. Ale masz rację. ;D

Skailes

Tak wiem :D
Niestety Germi się starzeje, ale co tam ! Ciekawe co Cla będzie robić we Włoszech...

KarolciaLovciaDielari

Prawda, Germi w pierwszy sezonie wyglądał nieco młodziej. Niech kręcą, bo teraz będzie tylko gorzej. :D Też jestem ciekawa. O,O

Sweet_Raspberry

No wiesz, kiedy kręcili pierwszy sezon miała 21-22 lata. Wystarczy spojrzeć na to, jak wyglądała w innych produkcjach w 2011, np. Cuando toca la campana - wyglądała tam na 18-19 lat, jak nie mniej. Do roli Violki włosy miała skrócone i chyba trochę rozjaśnione. Miała też takie poważniejsze ubrania, makijaż etc. etc. Wszystko po to, żeby ją postarzyć, aby wyglądała na tyle, ile ma grana przez nią postać. Nie mniej wyglądała ślicznie, tak jak zawsze. A w drugim wygląda jeszcze ładniej. ^^
Przyznam, że ja sama byłam zaskoczona, jak dowiedziałam się, że ma 23. Dawałam jej 30. :P

Skailes

Ja też xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones