CiaraI

Ciara Princess Harris

6,6
153 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ciara
kryptonim_zajec

No więc tak:na 1000% Ciara. Rihanna <blee> ojjj ściagara i jak nagrałą jakąś tam parasolke to myśli ze jest fajna! psssssssss

honey_18

O wiele bardziej wolę Rihannę niż Ciarę, chociaż ta druga też ma fajne piosenki.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
honey_18

Oczywiscie Ze Ciara !! Bez dwóch zdan .. Sliczna , utalentowana i nie pcha sie tam gdzie jej nie chca jak np. Miley Cyrus . Rihanna tez nie jest najgorsza ale moze skoczyc Ciarze. Uwielbiam ja !!

kryptonim_zajec

no wiec tak : za muzykę - lubie obydwie, ale za charakter to Ciare lubie, a ruhany nienawidze. s**ka głupia . zgadzam sie z kimśtam że nagrała jakąś parasolke i myśli że świeci ;]

kurczak_27

To nie chodzi o piosenkę "Umbrella" tylko kto ją promował i oprócz niej w niej wystąpił sam Jay Z .Tu się rozgrywa piłka dopiero po tej piosence Rihanna weszła do pierwszej ligi tak wcześniej coś tam sobie nuciła nic po za tym.

kryptonim_zajec

Oczywiście Ciare. To jedna z moich ulubionych wokalistek. Wolę ją mimo, że to Rihanna jest popularniejsza i święci trumfy na listach. Lubię tylko kilka singli Ri, przde wszystkim wspomnianą "Umbrellę" i myślę, że do końca swej kariery będzie juz kojarzona z tą piosenką. Ciara nagrywa dla mniejszej liczby słuchaczy (zwłaszcza jej druga płyta odniosła znacznie mniejszy sukces niż debiutancka...). Największy atut Cici to jej taniec. Tego Rihanna chyba nigdy nie powtórzy.

kryptonim_zajec

Ciara. Ciara. I jeszcze raz Ciara. Rihanne na poczatku jej kariery lubiłam.. ale teraz.. ile razy w kółko można słyszeć "Umbrella ella ella eh eh eh...." o.O w Polsce taki shit by sie nie przyjął.. "Parasolka olka olka eh eh eh...."

użytkownik usunięty
kryptonim_zajec

napewno nie Rihanna.............................wole Ciare

Co to za pytanie???
Zdecydowanie C I A R A !!!
rihanna mnie jakoś nie przekonuje. Każda jej piosenka na początku jest fajna, ale gdy słyszy się ją 40 razy dziennie w radio to trzeba ze sobą nosić woreczek foliowy na wszelki wypadek...

I_am_a_Bad_Girl

Ja osobiście tez wolę Ciarę :) Ona przynajmniej umie tańczyć i przede wszystkim śpiewać. Rihanna natomiast zamiast śpiewu stęka. Zdecydowanie Ciara górą!!! Pozdrawiam wszystkich xD

użytkownik usunięty
kryptonim_zajec

Zdecydowanie Ciara.. Mimo, że nie przepadam za obiema panimi, to w tym pojedynku zdecydowanie CIara. Rihanna jest przereklamowana.. jej piosenki są strasze! Np. "Parasolka" fuuuuu! No i trzeba przyznac, że nie śpiewa wspanile.

muzyka(melodia;P) to Rihanna, ale głos i image Ciara..więc Ciara

kryptonim_zajec

Ciara - ma coś w sobie
Rihanna jest przereklamowana

igaanime

zdecydowanie Ciara.Jest seksowna,ma charakter i świetne piosenki.Nie śpiewa by być sławną tylko dlatego że to kocha.Jej nowa piosenka z Justinem jest świetna a Ciara w teledysku wygląda wspaniale.
Riri po ścięciu włosów straciła swój urok który miała na początku kariery.

Astarte1501

Ojj taak! Zgadzam sie z wami wszytkimi ;]
CIARA górą - kapitalna hiphopowa Diva, zdolna i urocza.
Aż trudno uwierzyć, że taka sławna Rihanna zostaje w cieniu Ciary.. ohh ;))
Rihanna to taka sprzedana lalunia, która pewnie rozebrałaby sie dla 5 dolarów. Pff! Szpanera i ma nasrane we łbie ;/ Chociaż uroku również jej nie brak (mam na myśli to, że nie jest brzydka), Ciara jest o wieeele lepsza!!

G O C I A R A A!! G O C I A R A A !! ;D

kryptonim_zajec

tu w ogóle nie ma nad czym się zastanawiać ;P oczywiście, że Ciara. Jest w końcu księżniczką crunku i kto wie czy nie będzie królową ;)
jest rewelacyjna!!!! Kocham R&B!!! ona i Beyonce są najlepsze!!!!

kryptonim_zajec

Oczywiście że Rihanna. Ciara to pusta panienka śpiewać nie umie!

użytkownik usunięty
tacyssup

Oh my, dwie cioty... Hmmm... żadna. Beznadziejne panienki, no przykro mi.

tacyssup

A skąd Ty możesz wiedzieć że jest pusta ? ......

kryptonim_zajec

Oczywiscie, ze Ciara jakby inaczej xD xD xD

kryptonim_zajec

szczerze: żadna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kryptonim_zajec

100000000000000 razy Rihanna!!!!!!!!!!

Ciara ma kiepski głos, przynajmniej według mnie.

kryptonim_zajec

Jako piosenkarkę to Ciara:)Do łóżka obydwie :)

kryptonim_zajec

Obie mają potencjał Ciara i Raihanna. Tylko że Ciara się nie wychyla a dziś jest parcie na skandale i dlatego Rihanna jest na językach pismaków. Tak osobiście to lubię piosenki obu,ale Ciara zajmuje się muzyką a nie świeceniem dupą czy skandalami wiec CIARA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones