Chris PrattI

Christopher Michael Pratt

8,1
54 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pratt

Szacun dla faceta!

użytkownik usunięty

Schudnąć 20 kg i zamienić bezużyteczną kupę sadła na fajny 6-pak - też tak chcę!

do czego można użyć 6-pak?

celebes

Do wyrywania lasek?

Jinno

W dzisiejszych czasach? Dobre!

katedra

Niby żadna nie leci teraz na wyrzeźbione ciało, ale slinią się i tak do takich kolesi o wyglądzie herosów greckich, a nie do puszystych z ginekomastią. ;)

Warto zadbać o zdrowie i zdrowy wygląd dla samego siebie.

Arg

Otóż to. :)

Jinno

Do tego wystarczy gruby portfel.

celebes

Do zgarnięcia kilku milionów dolarów za rolę w Strażnikach galaktyki, Świecie jurajskim i kolejnych blockbusterach gdzie główny bohater musi mieć 6-pak bo film jest amerykański?

Jakbyś miał tyle kasy co on też byś miał osobistego kucharza i trenera i nie musiał chodzić do pracy 8 godzin dziennie - po miesiącach osiągnąłbyś to samo ;)

Unibet_78

Święta racja

Unibet_78

Nie mam tyle kasy co on, mam obowiązki, nie stosuję diety od prywatnego dietetyka ani jakiegokolwiek innego, nie posiadam też karty członkowskiej na siłownię/basen, a jednak jem z umiarem i trenuję regularnie w domu - tyle wystarczy, no i silna wola.

Ogólnie sympatyczny, oby mu szło jak najlepiej

Mój brat po KILKU MIESIĄCACH osiągnął dokładnie to samo: -20kg poprzez jedynie zmianę nawyków żywieniowych. A od niedawna dodatkowo ćwiczy na siłowni.
Z dużej masy łatwo schudnąć, ale moim zdaniem prawdziwym osiągnięciem jest trzymanie formy.

pedophile666

Systematycznosc

pedophile666

No jak sie najpierw schudnie, a potem znowu obrzera jak swinia to sie nie ma co dziwic, ze kilogramy wracaja. Niektorzy chyba tak mysla, ze po schudnieciu moga jesc nadal wszystko i ze nie przytyja (sorki za brak polskich znakow).

pfff też mi wyczyn!!!! też tak umiem i to szybciej, co z tego, że w drugą stronę......

Fajne z niego ciachowate ciacho w sam raz dla pań.

Powiem tak. Do pewnego wieku byłem szczupły i bardzo aktywny fizycznie.
Później lekko się rozleniwiłem i sporo piw wypiłem w ciągu 5 lat. Pojawiła się tkanka tłuszczowa.
I rzeczywiście trudniej wtedy spalić tym bardziej, że ciało odzwyczaiło się od mocnego wysiłku w ciągu 5 lat.
Ale regularnie dzień po dniu ćwiczyłem przynajmniej dwie godziny dziennie - basen, bieżnia, ćwiczenia siłowe i fitness w domu.
Bardzo dużo ćwiczeń na różne mięśnie brzucha.
Pierwszy tydzień był najtrudniejszy, a później ciało przyzwyczaiło się.
Po dwóch latach regularności nie było żadnej tkanki tłuszczowej i ciało porządnie wyrzeźbione.
Staram się jednak unikać na ile to możliwe piwa.

TO rusz cztery litery i zamień bojler na kaloryfer .

Nic skomplikowanego. Jednak nie mowie ze latwego )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones