Chloë Grace Moretz

7,6
31 773 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chloë Grace Moretz

Kurde podbiła moje serce :D Szkoda ,ze takie dziewczyny tylko w USA :P

JNike79

Zgadza się, ale na pewno w Polsce znajdą się równie ładne. W końcu tego kwiatu jest pół światu ;)

spiotrek

Dobrze mówisz :)

JNike79

Czy jak jest o niej dyskusja to wszyscy muszą się wyzywac od pedofilów

JNike79

Mam 15 lat a w niej się zauroczyłem jak ją widzę chce mi się płakać, że niema takich dziewczyn w Polsce.Widziałem ją w filmie ale też chciałbym ją poznać naprawdę.Jak już pisałem mam 15 lat i gówno zrobię żeby ją zobaczyć czy to jest sprawiedliwe?... Nie.Ona ma talent jeśli ktoś powie , że nie to sam jest egoistą który nie potrafi docenić czyjegoś szczęścia.Jakby ona to czytała to chciałbym żeby wiedziała , że jest dużo osób które chciało być nią. Chociaż jestem chłopakiem i tak chciałbym nią być chociaż w wersji męskiej, ale i tak wiem ,że nikt nie dorówna takiej osobie jak ona. Szczerze jak zajrzałem w jej życiorys zaczęła być moją idolką i moim zdaniem powinna być pierwsza w rankingu i to ona powinna być najlepszą aktorką , jest młoda utalentowana i prawie wszyscy ją uwielbiają ale i tak dla mnie jest i będzie numer 1. ( trochę się rozpisałem ale musiałem to wyrzucić z siebie ).

DogiQq_PL

To ile masz lat nie jest istotne :) . Na tym portalu właśnie wyrażamy swoje opinie . Na pierwsze miejsce jest jeszcze za młoda , ale kto wie w przyszłości , kto wie ;)

JNike79

lol