Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 865 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

Wiedziałam, że ten portal upada (wysokie miejsca aktoreczek typu Hilary Duff, Lindsay Lohan, Elishy Cuthbert ,wulgarne wypowiedzi, prowokatorzy itp) ale to już lekko mówiąc przegięcie!!! Jak chłopaczek, który zagrał w maks. 5 filmach (mówię o jakiejś konkretnej roli a nie episodzie jak w np.Wzgórzu nadziei) pokonał takich mistrzów, aktorów-geniuszy jak Al Pacino, Robert De Niro czy Johnny Depp? Pozostaje jeszcze wiele wiele innych aktorów, którzy w jakiś sposób zmienili oblicze filmu np.Anthony Hopkins, Tom Hanks czy Jack Nicholson. Nie wspominam już o aktorkach np. Naomi Watts (21 gramów) itp. Czy ludzie na tym portalu są ślepi za przeproszeniem? Wiadomo, że można go uwielbiać i woleć niż np. Pacino ale też trzeba mieć trochę oleju w głowie żeby wiedzieć, że ci wyżej wymienieni zasłużyli sobie na najwyższe oceny, patrząc chociażby na ich dorobek filmowy. Ludzie, opanujcie się...

Skylaria

Tak tak tak!!! Popieram!!!!!!!! Pokonał Deppa Nortona i wielu innych!! To żart?! Kim on wogóle jest? Zagrał jakiegoś drechola w GSH i ma być na pierwszym miejscu, pokonując takich weteranów kina jak Pacino?? Ludzie, weźmy się do roboty! Ja i koleżanka Magdzia dałyśmy jedyneczke i średnia spada... bierzmy się do roboty i zwalmy pana HUnnama tam gdzie jego miejsce!

użytkownik usunięty
AAndzia

manDy, przede wszystkim nie mówiłyśmy, zę on na to zasługuje (ja bynajmniej nie mówiłam). To, zę się tam znalazł jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
Jestem świadoma tego, zę jest mnóstwo aktorów, którzy bardziej na nie zasługują, ale to, ż emy go uwielbiamy (nieważne, zę za 1 czy 2 role), ze nam się podoba wizualnie, i dlatego sobie o nim piszemy, oraz dajemy mu wysokie oceny, to nie znaczy iż ten portal upada.
Nie on jeden ma swoje grono fanek, gorzej jeśli są one "zaślepione"...a my nie jesteśmy...już nie :)

Może przesadziłam z tym upadaniem, ale właśnie chodzi o to że na wysokich miejscach są osoby które ładnie wyglądają, a nie grają. Możecie sobie o nim pisać, mi nie przeszkadza. Ale wolałabym żeby na pierwszych miejscach byli jednak prawdziwi aktorzy :)

użytkownik usunięty
Skylaria

To rozumiem, ale to takze nie nasz wina, iż się tam znalazł, dajemy takie oceny na jakie w naszych oczach zasługuje, a Wy ? Chyba nie sadzicie , ze naprawdę jest tak beznadziejny, że zasługuje na dawanie mu 1 ?!
A to co się naciesyzłyśmy tym pierwszym miejcem przez chwile, to nasze :) [jak to Mana mówiła], nie wiem o co ten hałas, i od razu zarzuty w naszą stronę...

o co wogóle ta afera???ludzie to tylko głupi ranking,moim zdaniem zupełnie bez znaczenia,nierozumiem czym sie tak wielce oburzacie??draznią mnie i to bardzo wypowiedzi tego typu "o Boże,jak to mozliwe ze ten\ta aktor\ka jest na tym miejscu chociaz grał\a w tylu filmach i wogóle,a ktos inny mniej znany jest wyzej!!!"ludzie oceniają w roznych kategoriach a tego im zabronic nie mozna,nie kazdy kieruje sie tym w ilu i w jakich filmach zagrał dany aktor,i jakie te role były.Niestety aktorzy początkujący nie mogą sobie przebierac w rolach,dlatego ich filmografia nie jest za bogata,a w filmach jakich graja nie zawsze moga sie niewiem jak wykazać,pokazac swoj talent.
Rozumiem wasze oburzenie,ze np De Niro czy Pacino nie byli na początku na szczycie tego rankingu,doceniam ich talent i ilosc dobrych filmow w jakich grali,ale porownajcie ich wiek z innymi młodszymi takze na wysokich pozycjach.Ci aktorzy na prawde maja juz swoje lata i przez cale zycie dorobili sie wielu dobrych ról,a czy tamci wogóle zdązyli??oni przeciez dopiero zaczynaja,no kurcze ,trudo wymagac od nich takiej filmografii jak tych starszych!!Moim zdaniem najlepiej by było gdyby zrobic ranking z PRZEDZIAłAMI WIEKOWYMI,wtedy mysle ze kazdy bylby mnie wiecej zadowolony :)
a tych wszystkich tematów na temat"Jak Charlie Hunnam mogl byc na 1 miejscu???" wnioskuje ze bardzo sie nudzicie i lubicie uprzykzac ludziom zycie

Skylaria

Generalnie to masz rację, lecz już kilka razy podkreślałam, że jeśli Charlie zagra w jakimś dobrym filmie to nie będę miała nic przeciwko niemu. Ja rozumiem, że jest młodszy i nie może przebierać w rolach albo jeszcze nawet nie zdążył :) A to oznacza, że jeszcze przyjdzie na niego czas. Ale AKTUALNIE niczym się nie wykazał, więc nie rozumiem co on robi tak wysoko. Ale w sumie June ma rację i to tylko głupi ranking. I tak porządny aktor, porządnym zostanie... ale mimo wszystko jak się patrzy na osoby królujące na szczytach listy to się niedobrze robi :)

użytkownik usunięty
Skylaria

No tak, ale nie trezba tego uwidaczniać TU i w TAKI sposób...
to tylko ranking...
my się chwile nacieszyłyśmy, choć wiemy, ze nie da się go porównać (NA RAZIE-zaznaczam) z wymienionymi przez Was aktorami.