Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 865 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

Dziewczyny poszukajmy sobowtórów Charliego:P może jest chociaż garstka chłopaków tak super przystojnych jak on:D kto sie przyłącza??

gucia_3

sklonowanie Charliego?? dla mnie bomba!!

powinnysmy wybrac watki z kazdej historyjki i polaczyc w jedno opwiadanie,ale kosmos by wyszedl!! hehehe:DDD

MrooffkaZ

MrooffkaZ to śwuetny pomysł z połaczeniem hisoryjek:D a co do klonowania to jednego chcesz Charleigo??ja 2 bo wiesz nigdy nic nie wiadomo:P

gucia_3

Hmmm, mysle ze jeden by mi wystarczyl,chociaz moze lepiej 2,bo pewnie jednego zameczylabym na smierc hehehhee:-DDD

MrooffkaZ

No zawsze 2 Charlie to nie jeden podwojna satysfakcja:P (kurcze jak z nazwy jakiegos batona:P) albo jak jede sie zepsuje to zawsze jest drugi i wdomu wiecej rak do pomocy w sprzataniu:P o kurcze Charlie i sprzatanie..hehe

gucia_3

karolka twoja historyjka jest super,lepiej bym tego nie ujęła!!!!naprawdę mam nadzieje ze wygrasz!!!

June_2

No historyjka jest super:D zasluzone brawa dla karokli:) jutro dowiemy sie kto jest najwieksza fanka Charliego:D wiec kto chce niech mowi ktora historyjka najbardziej mu sie podobala:D pozdro dla wszystkich;)

użytkownik usunięty
gucia_3

ten baton to był twix ;)

użytkownik usunięty

podwójny twix, podwójna przerwa :P pzdr :*

użytkownik usunięty

Guciu i Aśko, zapraszam na "jest cuuuudowny" w sobote o 20 rozpoczymany "rozwalanie" filmwebu, czyli każdy wchodzi i wszyscy gadamy, zbierzemy baaardzo dużo wpisów ;)

tak tak napewno twix:) hehe dzieki Jusin napewno bedziemy :D:D:D a co do konkursu to mam problem:/ niwiem kogo wybrac:/ ale jeszcze pomysle bo teraz siedze w szkole :/ dziewczyny ratujcie chce do domu:(

gucia_3

wiem ze juz po konkursie, ale wlasnie odwiedzilam tą stronke i postanowilam wymyslec moja historyjke:)...a wiec:
pete zyje , tzn uraz glowy spowodowal ze zapadl w spiaczke, niespodziewanie jednak po 3 miesiacach budzi sie, wszyscy sa szczesliwi bo to jego urodziny i wszyscy przyszli do szpitala, nawet matt ktory skonczyl studia i wrocil do angli. jednak juz po chwili szczescie ustepuje przerazeniu bo okazuje sie ze nasz drogi pete w wyniku uderzenia w glowe stracil pamiec. rodzina i przyjaciele postanawiaja nic mu nie mowic o jego pasji okladania przeciwnikow po mordzie( dla jego bezpieczenstwa). tak wiec zyje on sobie w blogiej nieswiadomosci. w szpitalu opiekuje sie nim piekna pielegniarka( oczywiscie polka) ktora od razu wpada mu w oko:)zaczynaja sie wiec spotykac, pete wychodzi ze szpitala. pewnego dnia widzi jak banda kiboli z milwall( czy jak to sie tam pisze) zaczepia na stacji metra jakas mloda dziewczyne. nagle slyszy krzyki, odwraca sie i widzi po drugiej stronie kolesi z GSE ktorzy wyzywaja ich do walki. jak mozna sie domyslec w tym momencie wszystko sobie przypomina i jako lider firmy prowadzi swoja ekipe do zwyciestwa:):):)
potem oczywiscie powtorka z rozrywki , jak w czesci pierwszej :mecze. walki, picie browaru i piekna pielegniarka ktora opatruje rany:)
jezeli chodzi o tonnego, to dostal zalamania nerwowego ze strachu przed zemsta majora (myslal ze pete nie zyje) i trafil do domu wariatow:) matt zaczal prace w londynie jako dziennikarz, jako fan WHU bral udzial w walkach itd. shannon urodzila kolejne dziecko......
i jak wam sie podoba??:)

lexi_20

Lexi_20 Zajebista historyjka...Mogli by nakrecic GSH 2 o tym...: ]] było by extra

użytkownik usunięty

o kurcze:( a to pech.. mnie akurat w sobote nie będzie:/ bo jade na urodziny:(((moze cos wykombinuje) no cóz mimo wszystko dziekuje za zaproszenie na rozwalanie filmwebu:)) pozdrówka dla Was dziewczyny :**

gucia_3

W "Hooligans" Charlie wygląda nieco jak Channing Tatum, z początku nawet myślałam, że to on :)

gucia_3

szukajcie, szukajcia a ......nie znajdziecie! Charlie jest jedyny w swoim rodzaju i grzech porównywać go do kogokolwiek. Charlie rulezz!!!

gucia_3

o mamo bez włosów wyglądał ślicznie ale z włosami to bosko!!!

kosmitka_

Do Lexi20: konkurs jeszcze sie nie skonczyl przedluzylam go do jutra 19.05,2006 wiec masz jeszce szanse:D bardzo fajna opowiesc,bardzo mi sie spodobala:) pozdro

gucia_3

Do Mimi: charlie w kazdych wloasach wyglada zajebiscie,w krotkich seksownie i jak huligan:) a w dlugich jak romantyk i podrywadz:D ja osobiscie wybieram pierwsza opcje:)

gucia_3

HISTORYJKA Lexi 20 JEST ABSOLUTNIE NAJZAJEBISTRZA!!!!!!!!!!!!!!

Charlies_own_

hehe...tez tak uwazam i dzieki za podpowiedz Charlie's own:) jest taka naprawde prawdziwa ale i fantastyczna i to mi sie podoba:))) jutro sie dowiemy kto wygrał:)) trzymajcie kciuki dziewczyny za siebie:D

gucia_3

a wiec dziewczynki oglaszam ze konkurs wygrala......!!!wszystkie dziewczyny ktore wymyslily historyjke:D bo naprawde nie moglam wybrac najlepszej:))) ale najbardziej wiarygodna byla historyjka Lexi20 i MrooffkaZ oraz karolka.a@.... bardzo fajne:D dziiekuje za mile historyjki:***

gucia_3

tak na marginesie to bardzo lubie charliego, najabardziej podobala mi sie oczywiscie jego rola w green street hooligans:):):)miodzio, szczegolnie w scenie w samym reczniku:) jakbym spotkala takiego kolesia na ulicy to rzucilabym sie na niego jednym slowem, szkoda ze tacy faceci nie chodza ulicami mojego miasta:(:(:( ogolnie mowiac to fajnie miec swoj ideal faceta, a moim jest pete, mam nadzieje ze kiedys na takiego, chociaz troche podobnego trafie:) a wtedy bede wiedziala co robic:):):) trzymajcie kciuki laski, mam nadzieje ze zasluzylam na miano fanki charliego ( chociaz wole pete'a , i jakl to bylo: i'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.......") they fle so high, they rich the sky and like my dreams they fide and die...fortune's always hiding, i've looked everywhere, i'm forever....united!!!!!!! fanki charliego (pete'a górą!!!!) :):):):):)

lexi_20

no pewnie ze zasluzylas:))) no w moim miescie tez nie ma takich chlopakow jak Charlie a szkoda:/ ale co tam moze kiedys taki sie znajdzie:D:D:D a co do wygranej w konkursie to kazda wygrala bo wszystkie historie byly cool:D a twoja ma nawet specjalne wyroznienie:D:D:D

gucia_3

Chociaż bardzo podobała mi się hisotryjka Lexi 20, to... to jest trochę neisprawiedliwe :) Bo wygrała specjalne wyróżnieie, a o ile sie nie mylę nagrodą jest miano najlepszej fanki Charliego, a... Lexi 20 się na naszym forum jakoś specjalnie nie udziela...
Fakt, liczyłam na Lexi, ale ze względu na jej historyjkę... ;);)
MroofkaZ natomiast bardzo zasłużyła, biorąc pod uwagę jej działalnośc na forum, a to liczy się przede wszystkim biorąc pod uwagę brzemię nagrody ;)
Pzdr

Charlies_own_

no tak tak,ale spojrz co wczesniej napisalam,sa 3 wyroznienia:) a Mrooffka miala super historyjke zgadzam sie:))) ale wydaje mi sie ze by bylo niesprawiedliewie jakby wszyskie nie wygraly:)

gucia_3

Wiecie ci postanowilam??ze jednak powiem wam ktora historyjka mi sie podobala najbardziej,bo tu Charlie's own mi podpowiedziala,a sama nie bylam w stanie wybrac jednej dlatego powiedzialam ze wszystkie dostaly wyroznienie,ale teraz powiem kto jest zwyciezca......a wiec najwieksza fanka Charliego jest nie pokonana i suuuuper MrooffkaZ:D:D:D dopisala mi watek milosny szkoda ze nie mozecie go przeczytac ale uwierzcie mi na slowo jest super!!gratulacje Mrooffka:***

gucia_3

i przepraszam za niedociagniecia,oczywiscie wszystkie zwyciezyly ale nagrode odbierze MrooffkaZ :) i pamietajcie dzis zeby byc wieczorkiem na forum "jest cuuudowny":D:D:D

gucia_3

GUCIA!!!! Thank You :-DDD jest mi bardzo milo
Buziaczki :**

gucia_3

GUCIA!!!! Thank You :-DDD jest mi bardzo milo
Buziaczki :**

MrooffkaZ

hehe...ja tez sie ciesze:D dziekuje za buziaczki:*** gratuluje najwieksza fanko CH :D:D:D

użytkownik usunięty
gucia_3

Channing Tatum jak nic :D Od razu mi się z nim kojarzy ;) Ale Charlie lepszy ^^

gucia_3

Bądź co bądź jest podobny do Heatha Ledgera

Karola_22

zgadzam się w 100 %, mi w pierwszej chwili również skojarzył sie z Heathym, szkoda że chłopaczka już nie ma... :P

gucia_3

jak dla mnie to on ma coś z Heath'a Ledger'a ...

obserwator_6

Niby co..? Bo podobny to wogole do niego niejest.Leciał teraz z nim film ,,Tajemnica Brokeback Mountain''.

SzaLoNa_Jaa

Jest podobny do Heath'a Ledger'a. A może właściwie to był... Akurat w "Tajemnicy.." Heath wygląda całkiem inaczej niż na codzień się nosił, przede wszystkim ma krótkie włosy. A o to tu chodzi - porównaj sobie ich obu w długich włosach.

Np. tu:

http://ajummaspad.blogspot.com/2008/08/clones-charlie-hunnam-heath-ledger.html

Ale rzecz jasna Heath Ledger był i jest jedyny.

gucia_3

hej ja jestem troche podobny do Charliego Hunnana tak mowia o mnie he :) Pozdrawiam

rio000

Hehe, to Was zdziwię:) Jesse Brinkley jest zabójczo podobny co Charliego:)!!! ;*

sweet_noele

Sean Faris
http://gfx.filmweb.pl/blog/19187/303075.1.jpg
http://www.gazillionmovies.com/Actor/S/Se/Pictures/sean-faris.jpg
http://www.dinomaymanagement.com/images/talent/161_hs_SeanFaris_2x3.jpg
Hunnam
http://images.starpulse.com/Photos/pv/Charlie%20Hunnam-2.jpg
http://lh3.ggpht.com/_B80BWLM5INQ/SN8Mbhfx5EI/AAAAAAAAAZc/ly5VFf2-1Lo/s640/Charl ie-Hunnam450x599,5.jpg

IKnowWhatYouAre

Cześć:) Szukanie kolesia podobnego do Charlie'ego nie jest takie do końca bez sensowne:) Wiadome, że nie znajdziemy takiego samego, ale może znajdziemy baardzo podobnego. I tu mogę Wam powiedzieć, że ja kogoś takiego znalazłam:) W Toruniu na dworcu pks kilka razy Go widziałam i mówię Wam, był boski:) Wyglądał jak Charlie w Hooligansach. Patrzyłam na Niego i nie mogłam od Niego oczu oderwać. Nawet przez chwilę miałam ochotę do Niego podejść, ale tak szczerze to co bym Mu powiedziała?? ''Hej! Wiesz co? Bardzo mi przypominasz pewnego aktora. Oglądałeś może Green Street Hooligans?'' Odpada, tylko idiotkę bym z siebie zrobiła. Teraz chodzę na pks z kolegą, żebym mogła chociaż na Niego sobie popatrzeć;) Ale Wam życzę powodzenia:)

gucia_3

Charlie jest rzeczywiscie cudowny. a doslownie identyczny jest Channing Tatum. :)

jokerka0

Ja wyglądam prawie identycznie. Różnimy się tylko wzrostem - jestem o 2 cm wyższy.

Letham

to podaj mi swoj numer i powiedz gdzie mieszkasz;)

Letham

to podaj mi swoj numer telefonu, dokladny adres zamieszkania i wiek:) chociaz wiek nie jest tak do konca potrzebny, w koncu chce Cie tylko wykorzystac do splodzenia dziecka;);p

migusia

ja jestem bardzo podobny do Humanna tylko nizszy o 5 cm , podobno szukasz sobowtora Humanna pozdrawiam Mario:)

rio000

ja szukam tez:) zreszta podejzewam ze kazda dziewczyna ktora tutaj jest to go szuka. podaj numer telefonu, wiek i adres:)

migusia

hehe no wiesz za bardzo nie chce ujawniac swoich danych na forum , a co do wieku jestem rocznik 1981 , a tak po za tym moze bedzie kiedys okazja to sie spotkamy :)pozdrawiam

rio000

Boze 11 lat jestes ode mnie starszy;) no ale skoro mam miec sliczne dziecko to wiek sie nie liczy;D xD

rio000

Hahaha:)jak jestes podobny do Charliego to tez prosze o numer gg :D:D:D:D

alusia1111

chyba nici z numerow tych dwoch co sa podobni do BOSKIEGO:( przestali sie odzywac... moze sie wystraszyli mojego wyznania ze chce ich tylko wykorzystac do splodzenia slicznego dzieciatka;) pozdrawiam wszystkie szukajace no i oczywiscie tych podobnych;p