Channing Tatum

Channing Matthew Tatum

7,7
47 763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Channing Tatum

ale gość ma wyraz twarzy jak kompletny idiota. moze tylko mi sie wydaje ? zaznaczam ze nie jestem do niego uprzedzony . czy ktos ma podobne odczucia.

AleksandraXx

Po to jest forum, aby się wypowiadać, dziewczyno. :)

AleksandraXx

Nie każdy toleruje inwektywy wobec innych osób (ogólnie w życiu, nie tylko w Internecie wobec znanych osób) i nie muszą to być koniecznie same wulgaryzmy, aby takiego osobnika złajać. Owszem, ten temat zapowiada wiele wyzwisk, ale to oznacza, że już nie mogę tutaj wejść i kopnąć w tyłek tego, kto bezsensownie wali "palantami", "debilami", "niedorozwojami", itd.? Za dużo jest przyzwolenia na takie chamskie zachowania, a tak mało jest piętnowania takich poczynań. Moje: "nie wyglądasz na bystrzejszą" to wręcz pikuś przy waszych obelgach. I tak na prawdę, nie obchodzi mnie twój bystry, czy niebystry wygląd - wierz, lub nie, ale w rzeczywistości nie oceniam ludzi po wyglądzie - ponieważ jak wspomniałam wcześniej, miał to być jedynie kopniak za "palanta", więc nie czuję się hipokrytką w tym zakresie. Cudownie, że poczułaś się dotknięta. ;) Przynajmniej zobaczyłaś, co to znaczy być tą drugą, obrażaną stroną i o to mi właśnie chodziło. O odwrócenie sytuacji. Może kiedyś wyrośniesz z tych szpanerskich tekstów. ;)

Slaught

Chodziło mi o to, że nie lubisz chamskich tekstów-to nie czytaj. Nie zabraniam Ci tego robić. Czytaj ze zrozumieniem. Chcesz, to sobie wchodź. Nic mi do tego.;p
Pikuś, ale niestety jest to hipokryzja. To nie ja się bulwersuje tutaj o każde wyzwiska i nie umoralniam wszystkich dookoła.
Nie poczułam się dotknięta. Jeśli tak wnioskujesz, to miej tą satysfakcję, bo widzę, że czujesz się z tego powodu lepiej. ;) Znam swoją wartość i nie muszę Ci nic udowadniać.
Może wyrosnę, tak samo jak Ty z aroganckiego pouczania innych. Naprawdę szkoda na to czasu. Idź może pobiegać, przeczytaj książkę. ;) Nie nawrócisz każdego.
Pozdrawiam.

AleksandraXx

Nie lubię, ale czytam z zamiarem kopnięcia w tyłek. :D
Bo to była hipokryzja udawana, że tak to ujmę, tylko po to żeby cię kopnąć w tyłek. :) I miałam pełną świadomość tego, że tak to może zostać nazwane, ale zaryzykowałam (o ile to można nazwać ryzykiem :D) z powodu wymienionego wyżej. Ale odnośnie moich rzeczywistych poglądów, nie jestem pod tym względem hipokrytką. :)
No jak mam się teraz czuć lepiej, skoro nie poczułaś się dotknięta i nie zostałaś "nawrócona"? Smutno mi. :( :D

Slaught

Połowicznie nawrócona. Wspomniałam wyżej ,ze trochę za ostro napisałam. :)

malone_lu

Ja mam podobne odczucia, mimo że jestem kobietą. W ogóle nie wiem jak się on może komuś podobać, no fakt napakowany, ale to mu wcale nie pomaga. I jeszcze jest drętwy jako aktor. Albo ma jakieś niezłe plecy w hollywodzie, albo nie wiem co, że go tak biorą do każdego filmu i to z pozoru dobrzy filmowcy jak Tarantino czy Cohenowie. Dla mnie to większa z zagadek ostatnich czasów, skąd on ma takie wzięcie?

malone_lu

Drewniak i tyle.

malone_lu

Podobnych idiotów widuję co dzień i nie mają twarzy Tatumma ale bynajmniej jakąś mają. Uwielbiam go bo chociaż nie pała emocjami na 1 rzut ale to dostrzegą tylko nieliczne gatunki na wymarciu nie porównywające swych przymiotów

malone_lu

Tak mylisz się :P jest meeeeega męski :)))

malone_lu

Z tym kompletnym idiotą to przesada, ale faktycznie czasem przypomina takiego "tępego osiłka" może trochę... Choć mimo wszystko ogólnie nawet mi się podoba i uważam, że coś w sobie ma i jak najbardziej może się podobać.

malone_lu

Ja przez lata byłem święcie przekonany, że koleś ma zespół Downa.

malone_lu

Twarz myślą nieskalana niczym rycerz ortalionu ujezdzajacogo bmw 95r. Słaby i drewniany aktor. Pasuje tylko i wyłącznie do filmów dla nastolatek sliniacych się do jego klaty, ponieważ tylko tyle ma do pokazania. Słaby warsztat aktorski.

malone_lu

Masz rację koleś jest beznadziejny.

malone_lu

Masz rację koleś jest beznadziejny.

malone_lu

Jestem kobietą i mam dokładnie takie samo zdanie. Dla mnie jest totalnie nieatrakcyjny i to nieskażone myśleniem spojrzenie. .. Jak go widzę w obsadzie to z góry dziękuję.

malone_lu

może, ale za pewne roocha tak, że pamiętasz to nawet po śmierci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones