Channing Tatum

Channing Matthew Tatum

7,7
47 780 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Channing Tatum

Hollywod potrzebuje każdego rodzaju...grunt, że ładny i się sprzeda. Tani aktor do tanich filmów.
Nie ma w nim nic z prawdziwego faceta, nie sprawdza się w rolach wojskowych...zachowuje się jak
płaczek czy wyrośnięty chłopczyk. Przyznając się do bycia biseksualistą tylko potwierdza, że
męskości z niego nikt nie wydobędzie bo jej tam nie ma. Taka natura człowieka - jak sam mówi.

rainbow_crabb

Mi on od początku nie pasuje, jakiś taki drewniany w każdej roli, a do tego on NIE jest przystojny, nie rozumiem tych wszystkich, rozpływających się nad nim, lasek... kwadratowy klocek, dokładnie jak mówisz, do grania w tanich filmach.

rainbow_crabb

Powiem Ci że troche kipi od Ciebie zazdrość, nie wiem jak wyglądasz ale chyba wygląd nie świadczy o aktorstwie... Co do filmów to oglądałem z nim 3 filmy i były całkiem dobre , nie wiem być może romantyczne filmy to nie Twoja bajka ale gość się sprawdza, przypomina troche Ibisza i mięśnie szczęki jak Arnolda ale nie przesadzaj że jest beznadziejny. Przypomina mi troche trenera mojego <hhahaha>

rainbow_crabb

rainbow_crabb chyba Ci się nudzi ;p

rainbow_crabb

Dobrze napisane,Tatum to drewno.

aronn

I to spróchniałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones