Cezary Kwieciński

7,3
3 539 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Kwieciński

W mojej pamięci zapisał się Pan na zawsze jako Czarek Kwieciński występujący w bajkach muzycznych z lat 70-80, obecnie wznawianych jako Bajki-Grajki. Miałem cudowną babcię, która była kierowniczką sklepu muzycznego, więc na bieżąco dostawałem wszystkie słuchowiska dla dzieci. Miał Pan niesamowitą, charakterystyczną chłopięcą chrypkę. Teraz moje dzieci słuchają Pańskiego dziecięcego głosu.

Teen_Titan

Ja ostatnio dorwałem wreszcie słuchowisko dla dzieci pt. "Kosmiczna istota" (1989) na podstawie opowiadania "Istota" Krystyny Kofty", w reżyserii Macieja Zembatego (TEGO Macieja Zembatego :), w którym Cezary Kwieciński podłożył głos głównemu bohaterowi. Mimo że miał wówczas 23 lata, idealnie wcielił się w rolę chłopca o niewdzięcznej ksywie "Zero", który ma lat 9 i razem z bratem i szkolnym kolegą znajdują na wysypisku rozbity statek kosmiczny z niezwykłą istotką w środku.

Pozdrawiam!

szamanisko

Hej, mogę wiedzieć skąd masz słuchowisko ? Szukam wszędzie, a jedyne co znajduję to archiwum sprzedaży :c

xomadeleine

Ja też nie znalazłem żadnej oferty na allegro, ale udało mi się znaleźć kogoś, kto wyprzedawał z pińcet kaset (w tym "Kosmiczną istotę") przez "twarzo-książkę" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones