Caleb Landry Jones

7,3
9 063 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Caleb Landry Jones

Jak dla mnie ten aktor to w Byzantium jedyny ciekawy punkt. Naprawdę przyciąga wzrok.

Nicolis

Nic podobnego. W moim przekonaniu był najsłabszym ogniwem tego filmu. Snuj, który snuje się bez celu, szkoda, że tak długo umiera na tę białaczkę. Mogło by go ściąć z nóg raz a dobrze i byłoby ciekawiej dla dramaturgii, przyspieszyło by konieczność jego przemiany, a tak... pitu pitu do sufitu z gwiazdkami na nim...

AutorAutor

co człowiek to opinia. Dla mnie był ciekawy, bo mocno odbiegał od wizerunków "Edwardów", których pełno teraz w filmach o podobnej tematyce

Nicolis

Popieram. Mi też się bardzo podobał. Jego postać wyraźnie nawiązywała do Louisa z "Wywiadu z wampirem", choć cierpiętniczyła jeszcze bardziej :) Ja tam jednak lubię takich bohaterów, a Caleb był wyjątkowo pociągający w tej roli.

Nicolis

mnie też się podobał, miał to coś, choć w ogóle nie w moim typie;)
ale o to właśnie chodzi w aktorstwie, jeżeli postac jest dobrze zagrana to spodoba nam się mimo preferencji fizycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones