Caleb Landry Jones

7,3
9 063 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Caleb Landry Jones
Bartekh28

Ale właśnie na tle inny aktorów wyróżnia się swoim wyglądem, ma pewną tajemniczość w spojrzeniu i twarzy .

Bartekh28

na codzien w 'zwyklym' zyciu taka uroda moglaby faktycznie przeszkadzac i byc obiektem docinkow, natomiast w srodowiskach gdzie ceni sie oryginalnosc czyli wlasnie filmowym lub np modelingu tego typu niebanalne (by nie rzec szpetne) rysy twarzy sa uznawane za atut i latwiej sie dzieki nim wybic (pod warunkiem oczywiscie ze w parze z nietypowa uroda idzie rowniez ciekawa osobosc i zdolnosci)

Bartekh28

Chyba se bombki robisz. On ma zaj...stą urode , nie zlewającą sie z tlumem . To dar .

Bartekh28

A ja mam i muszę z tym jakoś żyć

Bartekh28

Hmm. Tylko to on ze swoją urodą robi właśnie karierę. Nie ty :)

whitestripes_333

This :) Poza tym kwestia gustu. Mi się akurat taki typ faceta podoba także bez sensu komentarz Bartekh.

Bartekh28

Według mnie jest atrakcyjny, ale może to ja jestem dziwna ;)

Bartekh28

właśnie raczej szkoda że tak niewielu facetów ma jego urodę

Bartekh28

Dla mnie ma bardzo ciekawą urodę i to w pozytywnym znaczeniu.

Vinyame

Przecież on wygląda jak baba.

użytkownik usunięty
Bartekh28

Przeciez on jest bardzo przystojny, w Twin Peaks nie moglam oderwac od niego wzroku!

Bartekh28

Jest uroczy moim zdaniem

Bartekh28

Niemilec pierwsza klasa

Bartekh28

Ma taki rednecki typ urody, wyobrazam sobie go jako jednego z pierwszych Europejczykow jacy postawili noge na Nowej Ziemii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones