Caleb Landry Jones

7,3
9 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Caleb Landry Jones

Zagrał tak perfekcyjnie...zapomniałem na chwilę, że oglądam aktora w filmie. Bardzo niedoceniony

yamaha299_fw

Oj, prawda, pierwszorzędny epizod. Czekam na dalszy rozwój kariery, bo aż miło było patrzeć.

yamaha299_fw

Ta ocena jego roli na filmwebie to jakaś kpina! On tam bił na głowę głównego bohatera, który nie wiedzieć czemu otrzymał za swoją role nominacje do Oscara!

MikeyS

Boże... Raczysz sobie żartować.

MikeyS

Ej ty tak serio, jak tak, to masz równie świetne pojęcie o aktorstwie co świnia o lataniu. Rola Daniela Kaluuya to majstersztyk aktorski, gość wyciągnął jakieś 200% z tej roli, sama mimika twarzy gniotła systemy, a ten piszę, że nie wie za co dostał Oskara, litości, ano właśnie za jedną z najgenialniejszych kreacji aktorskich dekady, także to Caleb przy nim wypadł poprawnie, zresztą w Get Out nie ma słabej roli i postaci

yamaha299_fw

a ja nie pamiętam nawet kogo on tam grał, niedawno oglądałam i kompletnie go nie kojarzę XD ale za to w 3 billboardach bardzo mi się podobała jego gra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones