Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

najładniejsza to jednak

użytkownik usunięty

shakira szczególnie jej zajebiste kręcone włosy
nr 2. to kendra:)

użytkownik usunięty

Nie zgadzam się.
Zdecydowanie nie.
Nie nie nie

użytkownik usunięty

z czym się nie zgadzasz? nie musi ci się podobać kendra czy shakira przecież każdy ma swój gust

mysia jesteś les ?

użytkownik usunięty
Ready2

dlaczego od razu les, kobiety też oceniają inne kobiety i ich urode, to nie znaczy że jestem les, mi akurat Beyonce się niezbyt podoba dlatego napisałam że najładniejsza to Shakira i kendra według mnie i tyle

Wszystko jasne -masz nasrane. Dawno sie tak nie ubawiłem. Co za pokrętna logika i konsekwentna pokrętność

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
huo_sanchez

Kendra ?! Macie na myśli Kendrę Wilkinson z Playboya ? Blachara i gumowa lala.
Beyonce jest ładniejsza tysiąc razy od Shakiry, do Kendry to nawet szkoda porównywać, bo ona wygląda jak meliniara. ;p

Bloodbane

Beyonce to ku*wa
Shakira beautiful ever for ever

huo_sanchez

huo_sanchez co ci do urody kobiet,przecież już ustaliliśmy ,że jesteś z obozu ciepłych braci,także od Beyonce wara, a ku*wa to jestes ty.obsługujesz spedalonych facetów swoją cipką co ją masz pod nosem w zamian za snickersa.

Detoksynator

Więcej grzechów nie pamiętasz? Ktoś cię naprawdę musiał nieźle skrzywdzić, dzieciaku, ofiaro złych stosunków (ojca własnego?, kolegów swojej matki? pana od w-f? pedagoga szkolnego i jego ulubionych uczniów? a może dziadek ci się śni po nocach, bo coś kiedyś o nim mówiłeś itp.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones