Belçim Bilgin

8,1
115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Belçim Bilgin

Nowa Yennefer w nowym Wiedźmine .

Horus_filmweb

Pokazali tylko na vimeo jej wyciek z castingu,gdzie zapewne jest jedną z setek kandydatek,więc szansa że to ona właśnie będzie tą postacią jest znikome,choć nigdy nic nie wiadomo..
Ps.zastanawiałem się właśnie jak tu wszedłem czy ktoś zdążył już o niej temat dać z powodu właśnie tego castingu.. I jak widać miałem przeczucie,zresztą nie pierwszy raz !

dj_carlos

Żaden wyciek. To wszystko było kontrolowane. Dali dwie aktorki, jedna dojrzała , druga młoda i chcieli zobaczyć reakcje fanów. To badanie gruntu. Bilgin się spodobała większości, Katie K - nikomu.

Rockman92

Wiem że było kontrolowane tak dla przerzutów napisałem :p, a co do tej bilgin mam inne zdanie wg mnie i dużej grupy osób na różnych portalach w komentach(i to było w większości) grała zbyt sztucznie i bez aury tajemniczości i charyzmy,jaką powinna mieć postać którą odgrywała(jedynie fizycznie przypominała yennefer),wiec te większość co piszesz oznacza tylko że w porównaniu z tą drugą aktorką lepiej wyszła,co akurat jest prawdą,bo tamta to już szkoda gadać . I powiedzmy SB szczerze pokazali tylko występy 2 aktorek a mnóstwo się musiało innych tam pojawić, więc do tej turczynki/kurdyjki nie przywiązywałbym wagi, ważne by znaleźli postać która doskonale będzie spelniala wszystkie aspekty czyli poza wyglądem do postaci także jej charyzmy i swoistą "aurę" którą wcześniej już opisałem... Ciekaw jestem kiedy pokażą pierwsze sceny z castingów na kandydata na geralta to będzie dopiero ciekawe i mam nadzieję że z lepszym warsztatem aktorskim niż te na yennefer... No w sumie to tyle...

dj_carlos

Wiem że to było kontrolowane tak dla PRZERZUTKI napisałem*

dj_carlos

Chodziło mi raczej o to, że jej uroda większości osób się spodobała (w tym i mi). DO tego jeszcze charakteryzacja by doszła i Yennefer jak się patrzy moim zdaniem. A co do gry - castingi zazwyczaj tak wyglądają a ona sama nie zna perfekcyjnie tej postaci bo nawet nie jest pewnie jeszcze w 100% napisana serialowa Yennefer. Ja tam myślę, że dałaby radę jakby miała więcej materiału odnośnie tej postaci. Zresztą ja wychodzę z założenia, że na pewnym poziomi aktorzy umiejętnościami się wiele nie różnią. Bardziej ważna jest napisanie ciekawie postać i fizjonomia aktora pasująca do tej postaci.

Horus_filmweb

W dodatku już wyciekło nagranie z castingu na yennefer z inną aktorką jakby co;p

dj_carlos

Tak też widziałem - Gdybym miał wybierać pod względem wyglądu z tych dwóch Pan to zdecydowanie Pani Belcim u mnie tutaj wygrywa, natomiast mam wrażenie ze obie wyszły sztucznie było widać że nie czują postaci czarodziejki .

Natomiast po obejrzeniu innych castingów do seriali fantasy, to można odnieść wrażenie ze każdy casting wygląda tak nienaturalnie ;)

buterfly

Powiem ci że w sumie, to też dla mnie to było sztuczne,nawet trochę mnie korciło by napisać jak to dla mnie wyszło, ale jeżeli autor tematu miał inne zdanie to że by go nie urazić i by nie bylo żadnej scysji postanowiłem w końcu że tego nie napisze(przynajmniej wprost do niego) ...dobrze że ty pierwszy więc o tym napisałeś, przynajmniej nie obrazi się na mnie,tylko najpierw na cb haha.. Nie no żartuje oczywiście,a z wyglądu to również uważam że ta turczynka/kurdyjka jest dużo bardziej podobna do tej drugiej która właściwie woglę yennefer mi ją nieprzypominała... To tyle

dj_carlos

Zaraz, zaraz, chwila, chwila! Jest jeszcze nagranie z inną kandydatką? Czy ktoś z Was mógłby podzielić się jakimś linkiem, bardzo byłabym wdzięczna :)

dj_carlos

Tak wracają do tematu to castingi do Gry o Tron też wyglądy takie sztucznie, możliwe wiec że to tak wygląda na pierwszy rzut oka :)

Horus_filmweb

Oby, oby, bo idealnie pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones