Bartosz Adamczyk

8,2
84 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Adamczyk

Swietny głos Hauru w polskim dubbingu... nic tylko słuchać x)

candy_mountain

Popieram. Niesamowity głos, można zamknąć oczy i się rozkoszować... Jako Hauru naprawdę był elektryzujący...

Karo_19

*w*... oj taak...

...............za krootki.................

mart_dark

Nooo, jako Hauru jego głos jest... mrrrau. Ale przyznam się, że jak go zobaczyłam to się zawiodłam. No w sumie nie ma takich pięknych mężczyzn jak Hauru. Buuuu ;(

Yuzuki

popieram w pełni.
Hauru nikt wyglądem nie dorówna, ale swoją drogą charakterkiem też nie xD
Jednak zawiedzenie było okropne jak ujrzałam posiadacza TAKIEGO głosu... ojej.

Yuzuki

Cześć!
Jestem aktorem który zrobił ten głos .Dlaczego Cię zawiodłem?Wygląd to rzecz wsteczna poza tym Japończycy są aseksualni!! Bylaś tam? To tylko manga!Jak jesteś Polką To ten Hauru chuchał by Ci W pasek od spodni. Bardziej interesujące jest to że głos w U.S. robił Christian Bale :pierwsza liga Podziwiam go!Poza tym nie widziałaś mnie.Na pewno bym cię nie rozczarował!
Pozdr
Bartosz Adamczyk

bertono

Przepraszam, ale jeżeli podkładałeś głos do Hauru no ugoku shiro, to powinieneś rozróżniać te dwa całkiem różne gatunki... "To tylko manga!" Hauru no ugoku shiro to nie manga... tylko ANIME :|
Bye.

candy_mountain

Przepiękny głos :D Najpiękniejszy głos w dubbingu polskim :D Tylko mi się jedno pytanie nasuwa : Czemu tylko Hauru ? :/

lenka007

no właśnie, ja bym bardzo chętnie chciała usłyszeć ten głos w innych filmach...może w przyszłości takie będą, to z przyjemnością zobaczę. A dubing do "Ruchomy zamek Hauru" był strzałem w 10!!!

candy_mountain

Zajebisty głos!

Najlepszy moment:

`Nie jestem już piękny, moje życie straciło sens` xD

Lx3

Też kocham ten moment :) I jeszcze drugi: "Przestań! Jesteś piękna!" rozpływam sie...

candy_mountain

Przecież ten głos kompletnie nie pasuje do Hauru. O____o''''''
Polski dubbing jest straszny, Sophie brzmi jak dziecko z przedszkola.

Nezumi

Głos Hauru jest wprost niesamowity! Mogłabym oglądać Ruchomy zamek tylko po to,żeby go słuchać...
A głos Sophie? Jeśli mnie słuch nie byli, to identyczny "posiada" Barbie w polskiej wersji. Jakaś porażka...

Melody.M

Nie no głos fenomenalny. Bardzo podobał mi się film, o którym mowa :D. A zdanie "Nie jestem już piękny, moje życie straciło sens" po prostu wymiata!!! Śmiałam się chyba z pięć minut :P.

Ps. Jakie anime mi polecicie??? Coś co bardzo lubicie, a czego nie znam??? Proszę o wiadomości na priv :P. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones