Barbara Kurdej-Szatan

3,9
9 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kurdej-Szatan

Żart jakiś dostała telekamerę dla najlepszej aktorki . Pffff, żart jakiś. Gra w podrzędnych serialikach i reklamach . Ciągle ta sama głupia mimika twarzy .Kto na nią głosował ?
I jej wypowiedz na telekamerach , żałosne , jąkanie się i wypowiedz bez składu i ładu.

nathalie34

Nie znoszę takich plebiscytów, ale akurat robiłem remont w pokoju i to leciało i z tego co słyszę i wyczytałem w internecie, była to najbardziej niesprawiedliwie przyznana nagroda w tegorocznym plebiscycie. Oczywiście o kant tyłka obić ta statuetkę, która dziś nic nie znaczy, ale na prawdę.... Najlepsza aktorka? Czego? W M jak Mdłości gra podobno postać 5-planową, a mając u boku takie kobiety nominowane jak: Martę Lipińską, czy fenomenalną, jedną z lepszych obecnie polskich aktorek: Joannę Kulig - wynik jest bardzo niesmaczny.

Kto na to z resztą głosuje? Telewizja traci widzów z roku na rok i coraz bardziej staje się żałosna.

Kurzi32

Dokładnie tak .

Kurzi32

Zgadzam się w 100%.

goodbye

Moim zdaniem Joanna Kulig powinna była dostać .

nikka4

Też byłam za Kulig , świetna aktorka , ale cóż , w tych czasach widocznie większość Polaków ogląda reklamy , a nie dobre filmy , szkoda....

Kurzi32

W ogóle miała rewelacyjne koleżanki po fachu w konkurencji, które o wiele bardziej zasłużyły na nagrodę szkoda mi Moniki Krzywkowskiej czy Edyty Olszówki które nie weszły do czołówki, Baśka nawet na nominację nie zasłużyła a nagroda to śmiech i potwarz dla wspaniałych doświadczonych aktorek. Nie ma sprawiedliwości..

monisia54315

Sprawiedliwość jest bo tak zdecydowała większość głosujących!!!

Kinga_Wawrzkiewicz

Jaka większość taki zwycięzca.

Kurzi32

Wszystkie aktorki nominowane mogły były dostać ale tak się nie stało! Pani Basia wygrała tak zdecydowali ludzie (demokracja)! :) A ją się z tego cieszę bo jestem jej fanką! ;) :)

Kinga_Wawrzkiewicz

No właśnie, demokracja nie zawsze niestety daje dobre plony.

nathalie34

Niby każdy ma prawo do własnego głosu ale teraz ten głos wymawia osoba zazdrosna! Ja uważam że pani Barbara jest świetną aktorką która w pełni zasłużyła na tą telekamerę. Jest piękna, mondra, utalentowana! A wy jesteście oto zazdrośni! Założyć się mogę że osoby piszące te wszystkie komentarze nie są nawet w połowie tak piękne, mondre i utalentowane! Pani Basiu życzę dalszych sukcesów! Jestem pani wielką fanką... ;)

Kinga_Wawrzkiewicz

Polecam poczytać jakąś książkę , lub kupić słownik ortograficzny , a nie oglądać reklamy wiadomo jakiej sieci z tą "aktoreczką ".
Czy piękna ? Zwyczajna , wiele takich kobiet spotyka się na ulicy.

nathalie34

Może ją oglądam reklamy, ale z twojej wypowiedzi wynika że też je oglądasz. Jej kariera rozwinęła się w błyskawicznym tempie! Aktorki zostały nominację bo na to zasłużyły! Wszystkie były dobre. Reklama to też gra aktorska. A poza tym ona także gra w filmach i dzięki temu wysiłkowi który w to włożyła. ;-)
PS: Tu Kinga_wawrzkiewicz :)

Kinga_filmwebW

Sory za literówki, słownik. :-*

Kinga_filmwebW

Przełączam reklamy , ale ona ciągle się gdzieś wciśnie ,patrzeć już nie idzie na to .
Reklama to gra aktorska ?? Większej bzdury nie słyszałam , robić z siebie błazna to gra aktorska ?

Kinga_Wawrzkiewicz

Wiesz, myślę, że ona ma totalnie gdzieś wypowiedzi "fanów", którzy jej bronią. Jakieś 90 % internatów po niej jedzie i jak jest mądra, to raczej unika tego co się w internecie jej tyczy. Jest jeszcze młoda, jest na topie więc wpycha nos wszędzie gdzie się da i rżnie z siebie pawiana. Czy jestem zazdrosny? Tak. Oto, że ma kupę hajsu za coś, do czego kompletnie się nie nadaje, a za 5 lat już jej się nigdzie nie ujrzy, bo zastąpi ją inne laleczka. Jeszcze w reklamie uszła, ale co się nie włączy TV to tylko ją się widzi. Nie jestem hejterem. Mam gdzieś popkulturę i dzisiejszą telewizję. Telewizor mam w sumie do oglądania sporej ilości płyt DVD, starych VHSów czy ciekawych filmów, które polecą 5 razy w miesiącu. Po prostu przekroczyła już granicę i nie ma do siebie szacunku, skoro w tylu tematach użytkownicy po niej jadą. Śmiać mi się chciało z jej podziękowań za telekamerę. Dziękuje obsadzie Play? I ekipie M jak Mdłości, gdzie jak wspomniałem gra postać 5-planową? I ten sztuczny, głupkowaty uśmiech...

Mam gdzieś piękno, które jest przemijające. Liczy to się to czy osoba jest zdrowa psychicznie i nadaje się do czegoś, za co się ma taki hajs. Ona prócz urody, na dzień dzisiejszy nie nadaje się do tego co robi, jeśli weźmie się pod uwagę inne, mniej znane osoby. Nooo... Ma też całkiem znośny głos, bo u Janowskiego z mężem śpiewa raz po raz. Cóż za gwiazda. ;]

Talent? Skończenie szkoły teatralnej nie oznacza, że ma się talent. Można mieć znajomości, grube ilości papierków do koperty czy też zewnętrzne walory. Talent i pogoń za pasją i sensem życia, dotyczy gdzieś jakieś 10% ludzi w Polsce.

Mądra? Jak był był aktorem, to nie brałbym każdej durnej roli w nowych produkcjach, by tylko mieć hajs, tylko odrzucałbym totalnie bzdurne i bez sensu filmy skazane na hejt i porażkę. Nie godziłbym się prowadzić coś TAKIEGO jak Opole czy Kocham cię Polsko, nie mając doświadczenia i zabierając to zadanie ludziom po fachu i z większymi osiągnięciami. Z tego co czytałem, totalnie się wygłupiła wczoraj i potwierdziła właściwie wszystkie wypowiedzi w tym temacie. Skoro tak leci na kasę... Gubiąc na wartości... Hmmm... To nie jest mądrość moim zdaniem, bowiem więcej traci niż zyska, wraz z upływem czasu.

Szanuję, to że masz idolkę, ale wierzę, że poznasz bardziej utalentowane, może mniej piękne, ale pasujące do swojego zawodu i zadań osoby, od Pani Barbary Kurdej SZATAN! ;-)

Podsumowując: Jest jej po prostu za dużo i nie pasuje do tego co robi. Są lepsze osoby. A my za to wszystko płacimy. Ech...

nathalie34

Odpowiadam: zdecydowanie telereklama, cała "twórczość" publicznej telewizji od dawna nie ma nic wspólnego z kulturą, a jedynie marketingiem.

chemas

Zdecydowanie się z Tobą zgodzę , nic dodać nic ująć.
Nie ma co oglądać ,same chłamy nam serwują , podrzędne serialiki . Pegaz ma wrócić , dobry program kulturalny .

nathalie34

No ma wrócić, ale pewnie będzie w porze kończącej się oglądalności. Jest co prawda TVP Kultura i Historia, te kanały ratują trochę honor.

chemas

Zgadza się ,ale zaskoczeniem dla mnie było że na axn znalazłam naprawdę dobre polskie kino , to serial " zbrodnia " z dobrą obsadą , Boczarska, Zieliński , poza tym pięky Hel . Polecam .

nathalie34

Hel oglądałem, a Zbrodnię nie znam.

nathalie34

Przecież telekamery rozdaje się m. in. za role w durnowatych serialach, to nie Oscary, więc wcale mnie to nie dziwi.

nathalie34

jak to kto na nią głosował PIS :-)

takiego drugiego drewna to ze świecą szukać

fanzlalka

No teraz to pisowska stacja , bojkot z mojej strony co do tego półświatka zakłamanego !

nathalie34

hehe, jak ktoś bardzo tęskni za nią i nie ma dość jej z reklam, a ostatnio jeszcze z durnowatego Kocham Cię Polsko, to zawsze dodatkowo może obejrzeć "Dzień dobry kocham Cię" na Polsacie

chemas

który właśnie lecie hehe

chemas

Ile można ? Przejadła się chyba wszystkim. Zachłanna na kasę .

nathalie34

Kocham Cię Polsko to kiedyś nawet lubiłem, ale chodzi mi o ten stary, który Kurzajewski prowadził (wtedy mnie denerwował trochę, ale nie wiedziałem, że dożyję czasów Kurdej, w porównaniu z nią był spoko), a drużynami zajmowały się Zielińska (mimo wszystko mniej denerwująca od Szatan) i Rogalska.

fanzlalka

Aktorka drewniana Szatanowa na pewno nie należy do kręgów pisowskich, ponieważ ona na swoim profilu facebookowym pisała że nie cierpi PiSu. Agitowała nachalnie, żeby głosować na jedyną słuszną partię, jaką według niej jest tylko PO i ponownie na Bronisława Komorowskiego, a jej mama należała do Unii Wolności.

nathalie34

Nie czaje jak ktos z tak skrzeczacym glosem mogl dostac sie do PWST gdzie dykcja wszak to podstawa a dostanie sie do PWST to nie lada wyzeanie jesli chodzi o ilosc chetnych na jedno miejsce (ok. 50)

maciekb80

Widocznie kryteria się zmieniły, heh wiesz o co chodzi, jakie czasy takie kino

chemas

Takie "kino" :)

maciekb80

Ups, to niezła konkurencja. A jednak i skrzeczący głos był potrzebny dla odmiany :/

maciekb80

Pewnie zagrała ostrą frazę na trąbce rektora,który nie mógł odmówić jej talentu oralnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones