Barbara Kurdej-Szatan

3,9
9 039 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kurdej-Szatan

Nie przedłużę umowy z operatorem, którego ta osoba reklamuje. Nie też kupię już nic co ona reklamuje. W jakim kraju obywatel pluje na obrońców granic.

Motyl_Kobieta

Ta pani nie wie co to miłość do ojczyzny, szkalując polskich żołnierzy, którzy narażają swoje zdrowie dla naszego bezpieczeństwa. Postawa antypolska!

użytkownik usunięty
ewku1

Podziękuj Frasyniukowi, on potrafi pluć na strażników granicznych, nie przeprosić, a nawet być z tego dumnym. No ale wy znaleźliście sobie ofiarę w postaci drobnej blondyneczki która szybko usunęła swój wpis i przeprosiła, gratuluje odwagi.

Tyle, że o frasyniuku wiadomo od 40 lat, że jest gnojem. Ta zezowata dopiero się rozkręca.

użytkownik usunięty
Volfram

Przeprosiła i powiedziała że żałuje. Ja ją rozumiem, takie komentarze jak napisała pisze się w emocjach, ja to rozumiem bo mam podobnie, czasem coś napisze jak coś minie zdenerwuje a później myślę sobie że niepotrzebnie coś napisałem.

Motyl_Kobieta

Brawo - ja również nie przedłużam umowy z siecią którą reklamuje ta osóbka.

Motyl_Kobieta

Wulgaryzmy tłumaczy emocjami i tym, że posiada małe dzieci. Strach pomyśleć jak ta narwana kobieta je wychowa. Powinno się je odebrać i oddać do adopcji. Najlepiej jakiejś jednopłciowej parze. Tylu sympatycznych gejów usilnie stara się o potomstwo a wiadomo co z tego wychodzi ;-)

HamiIkar

mnie również nie podoba się postawa p. Barbary. Podobnie jak założycielka tematu obiecałam sobie, że noe kupię nic co reklamuje ta Pani. Wstyd i hańba, ta pani moze niech pojedzie na granice, stanie w jednej linii z obrońcami granicy, wojskowymi, Strażą Graniczna czy Policja którą to ona nazywa "mordercami" i niech sama da przykład, zetrze makijaż, zalozy mundur, nie śpi po nocach, nie widzi swoich dzieci i chociaż niech tam stanie na tydzień bo lepiej niech nie pomaga, i dopiero niech sie wypowie, ale to tez proszę zeby byla to relacja z tą Panią w roli glownej na żywo niech wszyscy zobaczą jak sobie radzi w nowej "roli", a przypuszczam że słabo, bez wszelkich dobrodziejstw ktore ma na codzień. Jak mozna byc takim ignorantem! Kto wychowywał tą Panią i gdzie? Wstyd, wstyd WSTYD!
p. s. ci ludzie też mają rodziny, dzieci, które teraz na nich czekają, z pewnością w wielkim strachu ale co to tą gwiazdę obchodzi. Proponuję tą samą nagrodę, która pewna osoba zaproponowała dla p. M. Ostaszewskiej, obie gwiazdy po jednych piniądzach...

Straciłam do Pani jakąkolwiek sympatię, podobnie jak moi znajomi. Nie chcę juz Pani nigdzie oglądać, nie pójdę na żaden film z Panią do kina. Poprostu wobec postawy antypolskiej jaka Pani niewątpliwie reprezentuje, serce mi na to nie pozwala. To Pani jest mordercą-zabila Pani we mnie wiarę w Polaka...

dark_angel_1989

Oby spotkała Pani jak najwięcej osób, które tę wiarę przywrócą. Ta blondi nie wydaje mi się reprezentatywna. Szykują się trudne czasy a takie częstokroć z Polaków wydobywały to co najlepsze.

HamiIkar

Obym takich spotkała czego sobie i innym życzę :) trudne czasy wydobywaly z z Polaków to co najlepsze, jednakże z niektórych i to co najgorsze, czego przykład widzimy już, narazie w słowach, chociażby w/w gwiazdy...

dark_angel_1989

Murem za Polskim mundurem!

dark_angel_1989

Pewien pan nie bez racji śpiewa, że "wszyscy artyści to prostytutki". Taka ich rola, kto płaci celebrytom i aktorom za życie na pewnym poziomie materialnym, ten upomina się o lojalkę. Nic innego nie potrafią, pseudozawòd, który jest bardziej zabawą.

Motyl_Kobieta

Komentarz tej celebrytki trafił do białoruskiej tv i był pokazywany w celach oczywiście szkalujacych Polskę. Tak właśnie dziękuje, że mieszka w naszym jeszcze bezpiecznym kraju. Takie postawy jak reprezentują Zelt, Ostaszewska, Ochojska itp. szkodzą Polsce, są pokazywane przez obce media i wykorzystywane w celach propagandowych. To nie jest "wolność słowa", to antypolskość. Czy chcemy, aby ci, co obrzucali kamieniami nasze służby i forsowali granicę chodzili naszymi ulicami?

ewku1

Nie wspierajmy ich, nie kupujmy niczego reklamowanego przez nich. Zresztą, to tylko handlarze, nic innego nie potrafią, tylko sprzedawać szampony, polisy, banki, jedzenie, jedyne, słuszne poglądy, kosmetyki itd itp. zależy, kto sypnie kasą. Na siłę przecież nie muszę ich oglądać ani kupować ichnich produktów.

Motyl_Kobieta

Zgadzam się z Tobą w 100%. Play nie rezygnuje ze współpracy z celebrytką i będziemy oglądać reklamy z jej udziałem w święta. Myślę, że bedąc Polakiem warto przemyśleć współpracę z Play, tak jak piszą osoby wyżej.
Generał Piotrowski apelował o naszą jedność, to teraz bardzo ważne. To co mamy to nic innego jak wojna, i to na bardzo nierównych dla nas warunkach.
Mój Kraj=Moja Ojczyzna= Mój Dom

dark_angel_1989

Bardzo dobrze powiedziane...

użytkownik usunięty
HamiIkar

Czep się gnidy Frasyniuka który na antenie pluł na strażników granicznych, nie przeprosił i był dumny że ich zwyzywał. O nim cichuteńko, idź mu podziękuj za to a wyżywaj się na kobiecie która przeprosiła.

Co do frasygnidy się w pełni zgadzam. Nie wpadłem na myśl, że może mieć swoją stronę na filmwebie. Rzucę mu bluzga zaraz pod Twoją wypowiedzią. Co Szatanki to sprawdziłem jej przeprosiny i widzę, że są ni w pięć ni w dziewięć. Tj. nie odnoszą się do jej niestosownej wypowiedzi tylko do tego jak mogła zostać odebrana. Do tego doszedł wywiad przeprowadzony przez panią Waginę Kołek, gdzie blondynki uznały, że nie można obrazić munduru bo to tylko kawałek materiału. Tak, że ten. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
HamiIkar

W telewizji i w Internecie jest tylko najazd na nią, o nim jest cichutko. Czy tylko Filmweb służy do komentowania, a wy znaleźliście sobie ofiarę w niej, a nikt nie czepia się tego podłego chuju Frasyniuku. Wiele słyszałem jej wypowiedzi na ten temat i widać że żałuje tego co napisała, natomiast ten gnój Frasyniuk na antenie pluł na strażników granicznych i widać że był i jest z tego dumny. Czy przez jeden błąd kobieta ma płacić za to do końca życia.

Motyl_Kobieta

No i została twarzą białoruskiej telewizji. Powinszować rozwoju kariery.

Motyl_Kobieta

Właśnie słucham komentarz Atora.

Motyl_Kobieta

Spędziłem parę miesięcy na granicy w czasie największych zadym i o stojącej za tym polityce nie będę się wypowiadać. Jej słowa podobnie jak i komentarze innych "znanych twarzy" w sprawie granicy spłynęły po mnie jak po kaczce i mam najzwyczajniej w świecie gdzieś ich opinie - takie bzdety zwyczajnie mnie nie ruszają i nie są w stanie mnie obrazić. W jej przypadku jest jeden plus tej sytuacji - od czasu tej afery nie muszę tego ryja tak często oglądać w przestrzeni publicznej, w sumie teraz to całkiem zniknęła, bo na bilbordach jej nie ma, a tv nigdy nie oglądałem. Dobrze.

Motyl_Kobieta

I https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art37577211-mariusz-cieslik-m-jak- morderca

Motyl_Kobieta

Dzisiaj na marszu już była podniecona " Zieloną granicą"

Chlor_3

https://ludzie.fakt.pl/barbara-kurdej-szatan-na-marszu-opozycji-chcemy-czuc-sie- bezpiecznie/l8xygf8

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones