Barbara Kurdej-Szatan

3,9
9 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kurdej-Szatan

Pamiętam jak kilkanaście lat temu wciągnęła mnie Gra komputerowa GTA, przez dwa tygodnie nie wychodząc z domu wykonywałam misje i przechodziłam na kolejny poziom, po tych dwóch tygodniach jak już wyszłam po drugiej stronie ulicy "zobaczyłam" strzałkę informującą mnie o miejscu misji. Teraz mam wrażenie, że wstanę w nocy za potrzebą, podniosę klapę do góry a z klozetu wyskoczy Kurdej-Szatan!
To totalna przesada, pchać wszędzie kogoś, kto kompletnie nie potrafi zagrać najprostszej roli filmowej, oglądając tą Panią czuje się jak na przedszkolnym teatrzyku w którym, to dzieciaki wykuły tekst na pamięć i wyszły na scenę aby go wyklepać. Najgorszym jest jednak fakt, że Polskie społeczeństwo to "chłonie" jak gąbka wodę a tym samym, nikt nie kręci żadnych interesujących filmów, bo i po co skoro najlepiej sprzedaje się niskobudżetowy syf?

slinaa

W końcu ktoś inteligentny!!! ZGADZAM SIĘ W 100% Przecież ona nie umie grać. Jej się pomyliło aktorstwo z mizdrzeniem się do kamery. Co to ma być?

slinaa

Oj jakie filmy taka aktorka.
A która to była część gta ?

jezi86

To bylo naprawde dawno temu....oczywiscie 1 czesc, pozniej przerzucilam sie na strategie;)

slinaa

Zaintrygowała mnie twoja historia. Czy było to jednak pierwsze gta w sensie pierwsze w 3d czy pierwsze w sensie , że pierwsze pierwsze?

BBW

Pierwsze, że pierwsze :)

slinaa

zgadzam się, pchają ją drzwiami i oknami, a jest taka irytująca. zero zdolności aktorskich.

nunax4

Kolejne medialne dno, gołym okiem widać że została kolejny wypromowanym produktem przez jakąś agencję tak jak to było z kłamczuszkiem Jakubiakiem. Po tej z akcji z popieraniem Komorowskiego i tłumaczeniem tego w sposób: "Mowię !!!! Jestem waleczna , taką miałam ochotę i tyle" nie mam złudzeń, zresztą jakim trzeba być debilem żeby promować oraz głosować na bandytę i jeszcze pisać że się walczy...żołnierze wyklęci się w grobach przewracają. Mam nadzieję że zniknie równie szybko jak się pojawiła, razem z tą swoją Platforma Obywatelską...

Last_Ronin

I znowu sprawdza się moja teoria o wmawianiu publice przez publiczną (nie tylko, ale to najbardziej denerwuje) co jest trendi i na topie, a więc warte ogladania, a chodzi tylko o lokowanie produktu. Pranie mózgu w czystej postaci. Inne przykłady: beztalencia Mroczki, serial produkt o naziwe rodzinka.pl i od jakegoś czasu kultowe niegdyś festiwale. To tylko przykłady.

użytkownik usunięty
slinaa

"po tych dwóch tygodniach jak już wyszłam po drugiej stronie ulicy "zobaczyłam" strzałkę informującą mnie o miejscu misji. Teraz mam wrażenie, że wstanę w nocy za potrzebą, podniosę klapę do góry a z klozetu wyskoczy Kurdej-Szatan!"

Tylko autorka tematu wie, co miała na myśli.

Wystarczyłoby Grac w GTA, i wtedy nie tylko Autorka by wiedziała.......

użytkownik usunięty
slinaa

Tu nie ma znaczenia czy grałem czy nie, ale grałem. Twój post po prostu nie ma logicznego sensu. Przeczytaj jeszcze raz.

Chyba jednak ma...coz w nim jest tak "trudnego" do zrozumienia??

slinaa

O co chodzi z tym GTA. "po tych dwóch tygodniach jak już wyszłam po drugiej stronie ulicy "zobaczyłam" strzałkę informującą mnie o miejscu misji. Teraz mam wrażenie, że wstanę w nocy za potrzebą, podniosę klapę do góry a z klozetu wyskoczy Kurdej-Szatan! Możesz mi to wytłumaczyć?

krzysiekk123

Strzałka pokazywała gdzie jest misja do wykonania. Grałam tak długo, że miałam już zwidy i o wyjściu z domu "widziałam" strzałkę......

slinaa

Jesteś jedyna w swoim rodzaju :). Jak kobieta może się tak mocno wkręcić w gta? :D
Mogłaś dostać oczopląsu a co robili rodzice w tym czasie?

krzysiekk123

Rodzice byli na urlopie...:) a GTA to nie jedyna gra w, ktora sie wkrecilam:)

slinaa

W jakieś męskie?

krzysiekk123

Chyba nie;) heroes 3 i CSI

slinaa

Ty ale jaja, nie wiem czy mam zwidy ale właśnie widzę kurdej-szatanke w Opolu jak śpiewa z Brzozowskim!

slinaa

Tak to ona! Na końcu prezenter powiedział. Mogę wiedzieć co o tym sądzisz? :D

krzysiekk123

Nie dziwi mnie to w ogole... W koncu "gwiazdy" takiego formatu musza lapac sie wszystkiego! Najgorsze jest to, ze mysla iz sa fajni:)

slinaa

Ty jesteś fajna za to!

użytkownik usunięty
slinaa

Troche czasu juz minelo, a nadal nie slabnie jej "popularnosc"... http://plejada.onet.pl/newsy/barbara-kurdej-szatan-byla-w-szpitalu-juz-mi-lepiej /nm5vzb
Po przeczytaniu czegos takiego, az mnie skrecilo i wszedlem na filmweba zobaczyc, czy ma juz tu swoje konto... Ma, ale na szczescie widze, ze nie tylko mnie irytuje jej wszedobylskosc i niezdrowe zainteresowanie mediow jej osoba... Niestety odnosze wrazenie, ze im ktos jest w czyms gorszy, tym bardziej jest promowany... przeraza mnie ta moda zarowno mediow jak i samych ludzi w promowaniu coraz wiekszych idiotyzmow i skandali... Pisze sie duzo i bez sensu, a im bardziej kontrowersyjnie tym lepiej... A co gorsze, lapiemy sie na to i sami wchodzimy zobaczyc jaki to kolejny kretynizm ktos wymyslil... Ten art. jest na glownej stronie onetu, jakby nie bylo ciekawszych informacji... A i jeszcze jedno co mnie strasznie martwi, ta cala "celebryckosc" zaczyna byc rowniez dziedziczna na takiej samej zasadzie jak kiedys dobre pochodzenie i zaczyna betonowac polski showbiznes... Coraz mniej w mediach normalnych ludzi..... Do czego to zmierza....? Degeneracje w showbiznesie i rozrywce widac doskonale chociazby po takich programach jak MTV. Pamietam, ze za kiedy ja bylem mlody to MTV byl jeszcze kanalem muzycznym, a dzis? Muzyki tam nie uswiadczymy, za to mozna obejrzec mase kretynskich programow z kretynami w rolach glownych... I z zalozenia niby jest to kanal dla mlodziezy... Jeszcze bardziej mnie przeraza fakt, ze kanal nadal istnieje, wiec najwidczniej ma spora ogladalnosc i ktos to jednak oglada... Tylko kto...?

Pięknie napisane. Ale to wszystko niestety prawda i rzeczywiście jest to przerażające. Skutki działania kretyńskich programów i seriali z celebrytami w roli głównej są już widoczne u młodzieży. Nie idzie to w dobrym kierunku. Ja dodam tylko, że sytuacja ta nie tak bardzo mnie denerwuje w prywatnych stacjach, ale przede wszystkim w publicznej, która dawno zapomniała, jaki jest cel jej działania.

slinaa

Wczoraj była prezenterką jak były kabarety w Kielcach. Dlaczego wszędzie ją biorą?

użytkownik usunięty
slinaa

teraz z kibla i lodówki wyskakuje SWETRU - sam nie wiem co gorsze - przestałem lać i jeść (ona to by może ..... jakiś lodzik ale rychu ..... NOOOOO)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones