Barbara Kurdej-Szatan

3,8
9 457 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kurdej-Szatan

Jakoś nie widzę tej aktorki.

użytkownik usunięty

W jakiś poważnych rolach,np dramatach,filmach wojennych,rolach poważnych.Dla mnie ta aktorka pasuje idealnie do komedii,może do jakiegoś ognistego kociaka co ma uwieść faceta,ewentualnie jako taki miła,dobra kumpla to wszystko.Czy ktoś z was widzi w niej aktorkę właśnie w takich rolach?

ja ją widzę w komedii i w filmie muzycznym bo ładnie śpiewa.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

no czyli tak jak ja.Widziałem ją w Wkręceni 2 pasowała tam.Ale w takim Czasie Honoru,Fali Zbrodni itd nie bardzo.

Nie ma talentu ani warsztatu aktorskiego...nie pasuje nigdzie

użytkownik usunięty
olaj7_filmweb

z tego co czytałem opinie nawet w tym MJM,trochę za bardzo komediowo ogrywa swoją rolę,tłumaczą niby że chce zluzować zbyt poważnego Młynarczyka.Ale dla mnie to policzek że ta aktorka 3 raz z rzędu dostaje Telekamerę,co innego Żebrowski który nie jedną rolą błysnął,a na dodatek od lat jest największą gwiazdą w Na Dobre i Na Złe.

To zw dostala telekamere to jest naprawde niesprawiedliwe. W Polsce sa o wiele bardziej utalentowane aktorki z dorobkiem na koncie. A ona co, zagrała w Dzień dobry kocham cie,w filmie ktory okazał sie najgorsza klapa ostanich 20 lat. I to jeszcze zagrala żenująco. Nie mam nic do niej może i jest fajna kobietka ale dzieci grają lepiej niż ona po PWST ktory nie wiem jakim cudem ukończyła.

użytkownik usunięty
olaj7_filmweb

bezsprzecznie aktorzy nie powinni klepać jednej tematyki/roli.A ona jakieś komedie,reklama wręcz komediowa,nawet w serialu niezbyt poważna,moją uwagę zawsze przykuwają artyści którzy radzą sobie w odmiennych rolach.