Ashton Kutcher

Christopher Ashton Kutcher

7,7
16 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashton Kutcher

Moim zdaniem bardzo dobrze zagrał w Butterfly Effect ... Powinien częściej grać w thrillerach, bo za bardzo kojarzy się z rolami komediowymi

Judyta

e tam :P . moim skromnym zdaniem on ma wlasnie taka specyficzna twarz pasujaca tylko do kretynskich komedii, takich jak 'Stary, gdzie moja bryka?' ...

btw: w efekcie wg. mnie najlepiej nie zagral... ;)

Judyta

Wedłóg mnie w "Efekcie Motyla" naprawdę zagrał zaskakująco dobrze, aczkolwiek jako komiczny prezenter w Punk'd jest również rewelacyjny :)

Mary_Kate

Do Punk'd'u może i pasuje, ale za poważne kino niech się nie bierze. O ile to byłby lepszy i bardziej uznawany "Efekt motyla", gdyby w główną rolę wcielił się chociażby Jude Law. Niech sobie Kutcher gra w komediach romantico, oraz takich w stylu AP:W, a od science-fiction, thrillerów, dramatów, psychologicznych itd., niech się odczepi ;].

btw: "Mamy cię!" jest moim zdaniem dużo lepsze od Punk'd'u. :P

Shniks

Ja uważam że Ashton jest najlepszy !!!!!!!!!!!!!

kreska7

Rola w "efekcie motyla" była świetna !!! I to był jedyny porządny film w jakim zagrał i jedyna porządna postać jaką zagrał.

Zecke23

jedyny porządny film i jedyna porządna rola ?

dodaj sobie do tego genialną rolę Kelso w prawie 180 odcinkach serialu That '70s Show i role i filmy "Guess who" oraz "A lot like love"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones