Ashley Newbrough

Ashley Elizabeth Ann Newbrough

7,3
125 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Newbrough

Ochydna twarz.. ochydna aktorka - czy ona wogóle coś potrafi? Pierwszy raz widziałam ją w RFR... (zygi) najpierw mi się chciało śmiać potem płakać a potem to tylko do toalety....

Co sądzicie?

Shady_Lade

człowieku ty sie lepiej sobie przyjrzyj. a te zygi to mialy byc dla ashley czy dla radiostacji? bo juz sama sie pogubilam

Shady_Lade

a moim zdnaiem ona jest bardzo ładna. A w RFR grała dobrze. O wiele trudniej jest grać negatywną bohaterkę niż pozytywną. Ale i tak ją lubię - i jako aktorkę i jako postać.

Presley

Mi się podobała. ;)
Ogólnie jej postać wykonała wielki zwrot - najpierw przyjaciółka jednej z głównych bohaterek, potem zmiana towarzystwa i mieliśmy wredną cheerleaderkę. ;)

Shady_Lade

Co sądzę - sądzę że najpierw powinnaś nauczyć się poprawnie pisać. No ale od tamtej pory minęło już 14 lat, więc mam nadzieję że już wiesz jak się poprawnie pisze ohyda.

Kempes1967

I „w ogóle” :-) Jednym słowem, nie ma to jak za ocenę kogo, czy czegokolwiek, bierze się analfabeta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones