Antoni Krauze

4,0
1 322 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Antoni Krauze

Tym samym jednak Pan będzie atakowany przez establishment, osób dla, których
negowanie linii ideologicznej gazety wybiórczej oraz tvn 24 jest prawdziwym przeżyciem
traumatycznym. Panie Antoni w pełni Pana popieram!

Radzyn69

Jestem w establishmencie i uważam, że wszelkie filmy o Smoleńsku produkowane przed ostatecznym wyjaśnieniem katastrofy są czystą prowokacją. Może za 10-20 lat będzie w Polsce atmosfera do stworzenia wiarygodnego obrazu o przyczynach katastrofy.

milo_11

Za 20 lat Pan reżyser - o ile będzie mu to dane - będzie sobie liczył ponad dziewięćdziesiąt lat, trudno się zatem dziwić, że się spieszy z tym filmem. Może zrobi na zakończenie twórczości coś wysokobudżetowego, niczym Kawalerowicz "Quo Vadis"?

Sentence

..wysokobudzetowego??????????? ........nie bąz smieszny.

mkbranik

Wysokobudżetowego jak na polskie warunki.

milo_11

w jakim ty jesteś establishmencie? należysz do elity żuli na swoim osiedlu?

baltazariusz

Mam nadzieję, że to pytanie skierowałeś do siebie. Ale chyba nie zrozumiałeś. Po prostu wy każdego niezgadzającego się z poglądami prawicowych ideologów zamykalibyście w kręgu jakiegoś bliżej niezdefiniowanego establishmentu, nawet zwykłego 26-letniego faceta jak ja, doktoranta nauk medycznych...Swoją drogą mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości uda się zdiagnozować na jakie zaburzenia psychiczne cierpią tacy ludzie jak komentowany reżyser.

baltazariusz

Nawet mojego misia ubawiłeś. Chłopie ,kto ci tak klepki pod deklem poprzestawiał ?
"Jestem w establishmencie i uważam," no świetne. Napisz coś jeszcze.

HRA

wiesz co pisuar i do czego słuzy.

mkbranik

pewno ,że wiem. Ty mi wyglądasz na dobry pisuar.

HRA

alez ty debil jestes. całe stada takich debili chula po tym necie. co ty kretynie palisz.pewnie muchozol.zmien dilera i nie pal nigdy tego swinstwa bo ci do konca beret wypali

mkbranik

Wyjątkowo szczerze się opisałeś. Dawaj dalej.

HRA

takim jak ty to moge ewentualnie wylac to z pisuaru.

Radzyn69

Wrzucając wszystkich przeciwników i krytyków tej produkcji do jednego worka z napisem wyborcza i tvn24 strzeliłeś sobie samobója udowadniając swoje ograniczenie i totalne odmóżdżenie .

Radzyn69

Nie powinieneś wspomnieć o żydach, katolikach i prawdziwych Polakach?
Może coś o lesbach? Ostatnio w modzie.

Radzyn69

Jesteś debilem tak jak krauze, bredzący że "tak jak było kłamstwo katyńskie, tak teraz jest smoleńskie"

paw_2

Podsumowując. Piękna ,,dyskusja,, o czymś co jeszcze nie powstało a scenariusz udostępniony w zarysach

Radzyn69

Won z Polski!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones