Anna Shaffer

5,4
6 354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Shaffer
CptShooter

Bo? Jest inna niż ta wykreowana w grze?

Gylenhaal

Wykreowana to była tylko i wyłącznie w książkach a nie w grach. Poczytaj jak jej twórca ją opisał.

CptShooter

Fajna niunia. Nie rób scen.

CptShooter

Nie no zgadzam się. Już pal licho, że wizualnie nie pasuje absolutnie do niczego wykreowanego nigdzie, to gra w serialu jak kawał drewna

Domciuana

Ja byłem sceptyczny do niej, ale mi jej gra pasowała (Triss na dworze Foltesta była właśnie nad wyraz grzeczna), pomimo że nie miała w ogóle okazji się wykazać. No poza sceną z jej przypaleniem w bitwie, gdzie dała radę. Ja jej daję mandat zaufania na następny sezon, gdzie wszystko się rozwieje. I mam nadzieję, że pokaże, że umie dobrze grać i wszystkim zamknie dzioby na dobre.

Z wyglądem jest w porządku, gra jej narobiła problemu, mogła troszkę rozjaśnić włosy, troszkę je naprostować i już by problem zniknął.

jakub373_filmweb

Rzeczywiście były takie fanowskie fotomontaże jej twarzy z kasztanowymi, falowanymi włosami i wyglądało to super. Ale obawiam się że poprawność polityczną nie pozwoli... :(

CptShooter

Jak musiała wyglądać przed oddaniem macicy?

CptShooter

Zgadzam się. W serialu jest sporo świetnie obsadzonych postaci (Cirilla, Jaskier, Isteredd , Cahir, Tissaia, sam Wiedźmak, Calnthe, ale też Jenna) i kilka beznadziejnych (Krasnoludy, Triss, Whoopie z Brokyllonu). Kolejność nieprzypadkowa.

pawelgola_fw

Istreed to raczej też tak średnio pasuje do opisu z książek. Gdzie jego ,,długie włosy lekko opadające na ramiona"? Chyba zapomieli o tym skupiając się na kolorze skóry, bo przecież jakieś mudzachediny mogłoby się obrazić

arthas74

A jakie znaczenie w adaptacji mają długie włosy drugoplanowej postaci? Podejrzewam, że sam przed sprawdzeniem nie wiedziałeś jakie Isteredd miał włosy.

pawelgola_fw

wlasnie takie że ciężko to nazwać adaptacją

CptShooter

Najgorsze jest że na każdym zdjęciu z instagrama wygląda lepiej niż w serialu. Mam nadzieję że osoby odpowiedzialna za wygląd trochę bardziej się postarają przy drugim sezonie

CptShooter

Geralt będzie miał dwie cyganki u swojego boku. Wiem że fani coś tam będą jęczeć że nie porównywać do gry itp. ale moim zdaniem mogli bo w grze dobrze przedstawili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones