Anna NowakI

Anna Maria Nowak

6,0
93 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Nowak

Rzeczywiście- urodą nie grzeszy ;p Ale aktorką jest dobrą. Widziałam ją w paru epizodach m.in w "13 posterunku" i "Camera cafe". Miała fajne komediowe rólki i świetnie je odegrała. Kwestie Anny z "13 posterunku" pamietam do dziś "Kobieta upita, kobieta zdobyta" :D ! Mam nadzieję, że skoro powróciła już na stałe do Polski to dostanie pare fajnych ról. Sympatycznie się ją ogląda. W tańcu z gwiazdami była olśniewająca. Tango i Paso doble w jej wykonaniu były na wysokim poziomie. Szkoda, że tak po niej wszyscy cisną. Uważam, że nie zasługuje na to! Większośc płytkich i powierzchownych osób najczęściej za powód niechęci do niej podaje jej brak urody... Przykre. Bo jakaś szpetna to też nie jest. Jej typ urody jest bardzo charakterysztyczny, aczkolwiek uważam, że świetny do ról szlachcianek, hrabiń, tajemniczych kobiet. Ale pani Anna potrafi równie przekonowujaco wypaśc w roli podchmielonej, rozweselonej babeczki ("13 posterunek"). Innym się też nie podoba, że wywleka na światło dzienne 'brudy' życia prywatnego z Ibiszem. Sorry. Ale to nie ona, żaliła się i gnoiła swojego partnera na łamach gazety. Ona opisała tylko pare sytuacji, bez podtekstów i komentarzy. Większe świnstwo zrobił jak dla mnie jej eks-współmałżonek. Szkoda, naprawde szkoda, że jest tak niedoceniona. Mam nadzięję, że się to jeszcze zmieni i ludzie jej odpuszczą. Bo Anka fajna jest! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones