Andy GarciaI

Andrés Arturo García Menéndez

7,7
21 539 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andy Garcia

W Jennifer 8 był cudowny :) Męski, prawdziwy facet... gdzie tacy są?
Trochę przypomina mi Al Pachino - czy komuś również?

JadziaSmosarska

Podobny do Ala, dlatego zagrał jego syna. Chyba często grał takich prawdziwych facetów.

qqryqu

Wszystko się zgadza ale Andy zagrał nieślubnego syna Santino (James Caan) a nie Michaela

MichCorleone

Prawda, może nieuważnie oglądałem:-)

qqryqu

:-)

JadziaSmosarska

Bardzo przypomina :)

JadziaSmosarska

Ano ma w sobie coś, mimo, że jest wielu przystojniejszych facetów. Miło by było mieć wehikuł, cofnąć się gdzieś do 1990 roku i go spotkać ;) (tylko ja chciałabym mieć tyle lat co teraz, bo w 90 byłam jeszcze nieletnia ;) )

JadziaSmosarska

Jadźka, a lubisz kino gangsterskie? W 3 części Ojca Chrzestnego Garcia i Pacino grają razem.

Debesciak

Wiem, że tam razem zagrali, ale nie oglądałam filmu ~ sądzę, że to typowe kino dla mężczyzn choć może skuszę się na obejrzenie filmu :)

JadziaSmosarska

Przede wszystkim jest to dobry film, choć wiadomo, ze trzeba obejrzeć całą trylogię, bo to jedna historia. Osobiście nie lubię komedii romantycznych, ale Casablancę, Kiedy Harry poznał Sally ,czy Bezsenność w Seattle obejrzałem. Także dwie części Dirty Dancing. Są pewne filmy, które należy obejrzeć nawet ,jeśli nie jest się fanem/fanką gatunku. Przynajmniej takie moje zdanie.

Debesciak

W sumie to prawda, że są takie filmy, które powinno się choć raz obejrzeć i mimo wszystko do takich filmów należy Ojciec Chrzestny - więc wiem co oglądać :D

JadziaSmosarska

Niestety nadgryzł go ząb czasu. Ja go pierwszy raz zobaczyłam w filmie Czarny deszcz i wydawał mi się wtedy ideałem.

aksa12

a mówia ze...czas to pieniądz...może warto zastanowić się nad sobą gdy się jest pięknym i młodym..?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones