Andrzej Seweryn

Andrzej Teodor Seweryn

8,3
46 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Seweryn

prof. Janusz Gajos ,prof. Piotr Fronczewski, prof. Jan Englert
prof. Wojciech Pokora,Jerzy Trela
Andrzej Seweryn
Wojciech Pszoniak
Wiesław Gołas
Krzysztof Stroiński
Jan Kobuszewski
Jan Peszek
Krystyna Janda
Jerzy Stuhr
Jan Frycz
Wiesław Michnikowski
Teresa Budzisz Krzyżanowska
Danuta Szaflarska
Krystyna Tkacz
prof. Anna Seniuk

grzegorz_

Lista jest niepełna:

Piotr Machalica

Jadwiga Jankowska-Cieślak

Edyta Jungowska

Pani Szczepkowska

A z niewykorzystanych i niedocenionych moja ulubiona Joasia Pacuła

kaleenee

Andrzej Łapicki , DANIEL OLBRYCHSKI - wstyd zapomnieć

kaleenee

Jerzy Radziwiłowicz, Michał Żebrowski

grzegorz_

Zupełnie świadomie podałem tę listę. Nie mógłbym dać z czystym sumieniem Jungowskiej,Machalicy,Szczepkowskiej- dla mnie denni aktorzy. Radziwiłowicza ,Łapickiego tak a Żebrowski jeszcze nie ...:) Olbrychski filmowo OK ale w teatrze nie zachwyca.

grzegorz_

ale Emil Karewicz, Marek Kondrat, Krzysztof Kowalewski, Stanisław Mikulski, Stanisław Tym, Jan Nowicki, Maja Komorowska, Ryszard Filipski ... chyba powinni być na liście.

Krystyna Tkacz - za co jest na Liście, Może ja czegoś nie widziałem

grzegorz_

Widziałem Tkacz w Teatrze teraz i kilka lat temu-naprawdę dobra aktorka, zaznaczylem ,że to MOJA lista:). Nie odbieram nikomu ,że lubi jeszcze kogoś. Z tych podanych aktorów mógłbym dodać faktycznie Karewicza,Mikulskiego,Filipskiego,Łapickiego/młodszego/. Olbrychskiego,Żebrowskiego,Jungowskiej,Machalicy,Szczepkowskiej,Radziwiłowicza/m łodego/ nie lubię.-dla mnie denni aktorzy.

grzegorz_

i tak najlepszy jest Wilhelmi, szkoda ze tak "młodo" zmarł

Sparow5

Teleszyński, Pieczka, nie zauważyłam Tadeusza Łomnickiego aktora wszechczasów,Zawadzka, Kopiczyński,Holoubek, Ewa Wiśniewska, Jolanta Lothe (trochę zapomniana), co by nie mówić to o Beacie Tyszkieicz nie mozna zapominać, a może nie zauważyłam że juz jest wymieniona, Zaorski, Pawlik, Barańska, Traczykówna, Bińczycki, nie, idę stąd bo do nocy można wymieniać.

bapoza

A to miała być lista aktorów żyjących więc Łomnicki, Bińczycki i Holoubek nie kwalifikują się. Przepraszam za gapiostwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones