Anahí

Anahí Giovanna Puente Portilla

8,1
481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anahí
Kaya1456

Ja niestety nie :( A ty?

Amy95

Nie, ale chciałabym wiedzieć jak było.

Kaya1456

Moja koleżanka była, więc spotkanie trwało ok. minuty, wpuszczali po 2-3 osoby. No, ale dla fana każda sekunda się liczy ;) Ale ochrona w Stodole podobno była strasznie chamska, leciały tekst typu: "Ubrałaś się? To wypier..."..

Kaya1456

Moja koleżanka też była, i rozmawiałam z dziewczynami które były i z ich relacji wynika ze żeczywiście ochrona traktowała fanów po chamsku. Jak już zrobiły zdjęcie z anahi to szarpali i nie pozwalali rozmawiać głośniej. Trochę porażka, bo nie dość ze Anahi w Polsce to sukces i wiele próźb to jeszcze tak nijak zorganizowane.

BlackAbyss

moim zdaniem ochrona nie powinna tak się zachowywać... mam nadzieję, że Anahi traktowali lepiej :)

BlackAbyss

Sory ale mi się Opera zacieła :) . No Anahi sobie pomyślała że mamy jakąs zaborczą ochronę w tej Polsce a fanki są sfiksowane xd

BlackAbyss

nie wiem co pomyślała sobie Anahi ale ochrona mocno przesadziła ludzie dużo zapłacili żeby się z nią spotkać

Anna_440

No trzeba było kupić dużo droższy bilet. Ludzie mase kasy zapłacili za 2 minuty z Anahi.

BlackAbyss

powinni dłużej pozwolić im porozmawiać z nią

Anna_440

Na stronie Stodoły przeczytałam ze koncert miał być w marcu ale jednak został całkowicie odwołany ?. Ja już tych organizatorów nie rozumiem.

BlackAbyss

jak to? czyli Anahi wogóle nie zaśpiewa?

Anna_440

z tego co wiem to zaspiewa ale koncert odbedzie sie w innym miejscu.Narazie nie jest wiadomo gdzie..

Kaya1456

ja byłam <3