Alan Tudyk

Alan Wray Tudyk

7,9
11 623 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Tudyk

Jak uważacie: jaka była jego najlepsza rola? Z którego filmu go najbardziej zapamiętaliście?
Dla mnie to będzie Tucker and Dale vs Evil - chyba nie trzeba mówić dlaczego:D
i Zabawy z piłką - jako pirat wymiatał, a na końcu, jak zgolił włosy i zmienił styl, coś pięknego.

PS jak robot Sonny - mam na myśli głos - nie do poznania

sirona06

Simon w 'Zgon na pogrzebie" ;) Płakałam ze śmiechu ;)

Anekxxx

Śmierć na pogrzebie - tam miał swoją role życia. :)

Mayc

dla mnie też

sirona06

Wash - pilot z Firefly i Serenity. Postać z fantastycznym poczuciem humoru :)
"Oh my god. What can it be? We’re all doomed! Who’s flying this thing!? Oh right, that would be me."

sirona06

Death At A Funeral! ! !

sirona06

w obu filmach Tucker and Dale vs Evil jak i Death At A Funeral -super!

sirona06

Zdecydowanie Zgon na pogrzebie! :D

sirona06

Jako Tucker był świetny : )

Moananga

Popieram ;) Ale tak na poważnie to miło się go oglądało w Dollhouse, całkiem inna rola od tych komediowych wygibasów, całkiem inna postać i, oczywiście, inna gra - ale znów wyśmienita kreacja :D

sirona06

Zdecydowanie "Zgon na pogrzebie" :D Uwielbiam ten film. A on pokazał się w nim z jak najlepszej aktorskiej strony. :D:D

Froogo

Nie tylko aktorskiej ;> W tym filmie pokazywał się z wielu stron :D

sirona06

Hehe... i tutaj masz racje. :D

Froogo

Jednakże zgadzam się, że zaprezentował doskonałą grę oraz maksimum wczuwania się w swoja postać ;)

sirona06

W obu filmach zagrał genialnie.
Świetny także w filmie "Obłędny rycerz"

kacal85

Firefly

sirona06

Zgon na pogrzebie

sirona06

Firefly i Serenity - idealny Wash :)
Obłędny Rycerz też świetnie.

Tak na marginesie - Alan naprawdę grał robota, a nie tylko podkładał głos. Uzyto tej samej technologii co przy Władcy Pierścieni i King Kongu, gdzie stworzono w ten sposób postaci Golluma i Konga

aja9

Tak, oczywiście, ale powiedzmy że jako Sony jest.....no trudno się domyślić że grał go Alan :D
A głos jest zawsze taki sam. Chodzi mi o to że Alan ma dość charakterystyczny głos ale w "Ja, robot" jakoś inaczej intonuje przez co dopiero po którymś razie zauważyłam że to faktycznie jest go dubbing - jest tam taki spokojny, opanowany, całkiem nie jak Alan ;p

sirona06

Ja również się nie mogłem domyślić, że to On, a jest jednym z moich ulubionych aktorów charakterystycznych. I ma polskie korzenie chyba :)

Jako Sonny mówi bardzo spokojnie, wolno, przeciąga zwroty i zmienia akcenty. Mówi... jak ludzki robot. Dlatego ta rola jest wielka.

aja9

Tak ma polskie korzenie, z tego co wiem pamięta nawet jak chodził z dziadkami do kościoła w Polsce :P

sirona06

oczywiście że zgon na pogrzebie rewelacja!!!!;)

kris6565

Był genialny :D

sirona06

Oczywiście więzień labiryntu próby ognia☺bardzo dobrze zagrał wkurzającą postać xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones