Agnieszka Więdłocha

7,3
20 458 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Więdłocha

Bardzo mi się spodobała w "Czasie honoru". Jako Lena jest autentyczna i naturalna. Do tego nie można nie wspomnieć o jej niezaprzeczalnej, dziewczęcej urodzie. Wszystkie plastikowe aktoreczki mogłyby się od niej uczyć. Mam nadzieję, że zagra jeszcze w wielu produkcjach.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Zgadzam się. W mediach rządzą obecnie Jola Rutowicz i Doda, a takie sympatyczne, ładne(bez operacji plastycznych) i utalentowane młode aktorki są niedoceniane i niezauważane. Oby dziewczyna pokazała w innych produkcjach, na co ją stać.

Martin_Eden

Bo to jest fajna, zdolna dziewczyna. Mam nadzieję, że jej się poszczęści w życiu ;)

Martin_Eden

Macie rację, jest śliczna i przekonywująca w swojej roli. W ogóle wątek Leny i Janka był moim ulubionym. Czekam na 2. serię.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Cos slyszalam, ze w marcu maja krecic kolejna serie.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Dla mnie ta miła panna to polska Rachel Weisz...

Martin_Eden

Zgadam się z wami. Czekam aż Agnieszka pojawi się w kolejnych filmach. Jest taka naturalna...

gawliczek_3

Rzeczywiście dziewczyna daje rade!:)Nie chodzi mu tu oczywisice tylko o jej urode ale raczej o całokształt.Naprawde dobrze zagrala w Cichociemnych. Porownanie z Rachel na miejsci:) pozdrawiam

Martin_Eden

Dokładnie zgadzam się z wami ;)
Agnieszka Jest świetna gra naprawdę szczerze
bardzo ją lubię ;)

tolcia_natalia

Dokładnie! Mam dosyć ciągle tych samych aktorek, dlatego liczę na to, żeby bardzo znani reżyserzy częściej obsadzali młode po studiach aktorskich dziewczyny, dopiero co rozkręcające się! W dzisiejszych czasach tak mało młodych absolwentek gra w filmach, że aż żal patrzeć! Oby więcej było młodych debiutantek...

Dark44

Mi się nie podobała. Za bardzo wykrzywiała twarz, była sztuczna. Wymalować to się każdy umie.

Martin_Eden

Zgadzam się. Bardzo sympatycznie wygląda na ekranie. Naturalna, ładna, utalentowana, bezpretensjonalna i długo by tak wymieniać. Może nie gra jakoś fenomenalne, ale myślę, że jest na najlepszej drodze :)
Trzymam za nią paluchy, i mam nadzieję na oglądanie jej częściej na ekranie :)

Martin_Eden

Jak dla mnie jedna z lepszych polskich aktorek młodego pokolenia.

Martin_Eden

Uwielbiam Agnieszkę od pierwszej chwili w Czasie Honoru. Jest na początku drogi- jeszcze wszystkim pokaże na co ją stać. Jest najlepsza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones