Aamir KhanI

Aamir Hussain Khan

9,0
3 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aamir Khan

kiedy oglądałam dodatki do Fanaa była tam rozmowa Aamira z Kajol. no i odebrałam wrażenie że oni się nie za bardzo lubią. Czy ktos wie dlaczego?

shefali_dream

Ja również oglądałam te dodatki. Może jakoś się nie uwilbiają, ale chyba nie jest tak źle. Zauważ że z tej ich rozmowy wynikało że Kajol I Aamir mają zupełnie odmmienne charaktery. Ona - Wesola, i raczej idzie na żywioł, z kolei on jest bardziej sztywny. Ale to tylko moje zdanie.
W końcu nie znam ich, nie? ;]

shefali_dream

Bo rzeczywiście się nie znoszą :P Podobno Kajol ma paskudny charakter i zachowuje się jak rozkapryszona księżniczka :P

shefali_dream

Ja mysle że oni dlatego za soba nie przepadają bo sa tak naprawde najlepszymi aktorami...aamir umie zagrac rózne role kajol tez...a co do charakterów nie znam ich osobiscie i niestety sie nie wypowiem..;)Pozdrawiam wszystkich fanów bollywood ;))

shefali_dream

Ale jedno trzeba obojgu przyznać. Nie przepadają za sobą a jednak zdecydowali się razem zagrać. Co do rozpieszczonej Kajol to ona jest skłócona nawet z kuzynką Rani Mukherjee.

FAIRY_MOON

No trzeba przyznać że z tego co piszą jest rozpuszczona.Ale gra najlepiej.To moja ulubiona aktorka.A na ekranie filmu nie patrzy sie na charakter tylko na talent,którego Kajol nie brakuje