Łukasz Simlat

7,9
46 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Łukasz Simlat

A pijany Adam to już w ogóle mistrzostwo świata. Jak zagrał tego zdezorientowanego i znerwicowanego księgowego - coś pięknego. W jego oczach widać chyba wszystkie emocje świata. Momentami przebija Violkę.

gadzifryz

Nie miałem okazji wcześniej zobaczyć tego aktora. Kobieta moja oglądała Brzydulę i zobaczyłem Adama Turka. Ten aktor jest genialny !! Postać Turka wykreowana jest naprawdę cudownie. Monologi do laptopa i rozmowy z portierem są tak odegrane prawdziwie i bez zbędnego etosu - gość gra tak jakby w życiu był "Turkiem" a to świadczy o jego kunszcie oraz zapleczu aktorskim. Cała reszta obsady jest bardziej drewniana od Lewandowskiego (poza Angelicą - taką rolę również należy umieć zagrać). Nie toleruje Brzyduli jak filmu/serialu. Całe szczęście moja kobieta selekcjonuje odcinki i mogę oglądać tylko te odcinki, w których pojawia się Turek. Pozostałych może zupełnie nie być.

sandalarz

O to to. Dzięki Turkowi (właściwie Simlatowi) ten serial jest serialem komediowym i po ciężkim dniu można się chwilami uśmiechnąć widząc Turka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones