Witam
Lata temu na stronce z animacjami dla dzieci (z tego co pamiętam oglądałam tam filmy z serii Magiczne Drzewo) wpadłam na jeden ciekawy film. Pamiętam jedynie urywki ale mniej więcej był tam kot (gadający i chyba chodzący na dwóch łapach), który spotkał chyba nowo narodzone ziarnko fasoli (też gadające), które miało być kimś ważnym w tym filmie i chyba miało jakieś moce. Ten kot się zaopiekował tym ziarnkiem i razem podróżowali. I kojarzę też ważny szczegół a mianowicie była tam taka wiedźma, która kradła dusze i bodajże była tam głównym antagonistą. Chciała chyba po prostu zdobyć to ziarnko fasoli bo miało jakąś tam wielką moc, dzięki której by była niepokonana. Nie pamiętam czy była to animacja 2D czy 3D, ale z tego co kojarzę mogło to być 3D. Film chyba z lat 2005 - 2010, bo mniej więcej wtedy go oglądałam. Totalnie nie mogę znaleźć tytułu na internecie dlatego zwracam się z prośbą do was o pomoc w znalezieniu w jego znalezieniu. Z chęcią bym go obejrzała jeszcze raz. Możliwe że ktoś tak samo jak ja natknął się na nią i pamięta tytuł.