PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 464
oceny
7,9 10 1 269464
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Zwierzogród

użytkownik usunięty

Fabuła lepsza niż w niejednym oscarowym filmie, w dodatku produkcja dla wszystkich, niezależnie od wieku :)

użytkownik usunięty

Niezależnie od wieku? Skończyłem 12 lat już dawno temu i sądzę, że to górna granica wieku.

Mam 20 i wciąż uważam, że to wspaniały film, bijący na przykład takie LEGO... Ale do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć :)

użytkownik usunięty
CzarnaAnnis

Dla mnie akurat LEGO jest trylion razy lepsze, bo mamy tam postacie znacznie bardziej ludzkie, a przedmioty ożywione kojarzą mi się z postępem technicznym, toteż uważam je za kwadrylion razy lepsze od zwierząt anthro. Dla mnie to fatalna sprawa, że w "Zwierzogrodzie" zabrakło bezkręgowców, gadów czy ryb (uważam, że są czadowe, bo ludzie zazwyczaj się ich brzydzą i uważam je za genialny materiał na kosmitów), tylko same ssaki, to jakaś paranoja, że butów nie noszą, a jakie główni bohaterowie mają paskudne charaktery - wolałbym, żeby przynajmniej jeden z nich był twardy, sztywny i w zasadzie w dużej mierze kreowany na emo, i może jeszcze żeby był niesłychanym chamem, praktycznie nigdy nie czułby smutku ani strachu (mazgajom i tchórzom mówimy stanowcze NIE!!!), ale nigdy w życiu nie popełniłby przestępstwa ani nie odmówiłby pomocy potrzebującym i może jeszcze byłby silniejszy od 3/4 słoni w bajce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones