PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 431
ocen
7,9 10 1 269431
7,8 35
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Dedykuję tą nagrode wszystkim tym ktorzy gadali te glupoty o lewackich pogladach i tym podobnych. On you face :)

ocenił(a) film na 9
maladzonaga

Wszystkie nagrody są ustawione przez lewacką propagandę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Zasłużony glob. Teraz tylko czekamy na Oscara.

ocenił(a) film na 10
WielkiMou

Oraz przez Żydów i Afroamerykanów ;)

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Ponoć przemowa była okropna, jak większość na gali ;)
Teraz pora na Oscary i liczą przynajmniej na pięć nominacji (najlepszy film animowany, piosenka, dźwięk, montaż dźwięku i najlepszy film) a może ciut więcej? (scenariusz oryginalny?). Szkoda, że w kategorii najlepszy film jest tak duża konkurencja.

https://pbs.twimg.com/media/C1sTcnbUQAAuhDZ.jpg

a tutaj, wyróżnienie AFI i "Zootopia" w top 10 filmów 2016 r.:

https://pbs.twimg.com/media/C1isgPdUoAEk6VN.jpg

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Przesadziles z tymi 5 nominacjami. Wazne zeby wygrać z Kubo i Moaną. Ja sie bardziej nastawiam na Annie jezeli chodzi o dużą ilość statuetek

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Skoro "Up", "Wall-E", "Toy Story 3" i "Inside Out" miały po pięć nominacji (wymiennie były to: animacja, piosenka, muzyka, dźwięk, montaż dźwięku, scenariusz oryginalny i film), to i "Zootopia" powinna tyle zdobyć.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Zobaczymy. Dla mnie ważniejsze zeby wygrala chociaz jedna nagrode niz dostala od ciula nominacji

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

W.w. filmy też dostały po pięć nominacji a wygrały tylko w kategorii najlepszy film animowany.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Sorry, 'Up" dostał jeszcze za muzykę.

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

U konkurencji już płaczą, że największa propaganda roku dostała nagrodę, zamiast "Kubo" lub "Kimi no Na wa" ;)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

To było do przewidzenia ze bedzie płacz. Najbardziej bawia mnie ludzie ktorzy uwazaja ze Moana powinna wygrać xd

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Akurat takiej opinii nie słyszałem, tylko o dwóch .w .w .z których jeden nie był nawet nominowany.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Ja sie bardzo ciesze ze Moana na dwie nominacje nie wygrala w zadnej kategorii. Niech to uzmyslowi Disneyowi w ktory film powinni potencjalneie inwestowac w przyszlosci

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Cóż, "Moana" jest fajna, ale nie interesuje mnie to, co potencjalnie może być dalej - ot, jednorazowa opowieść i bohaterowie.
"Zootopia" zaś daje wręcz nieograniczone możliwości i kierunki dalszego rozwoju, gdyż cały świat przedstawiony jest tak pomyślany, że można tu opowiedzieć w zasadzie wszystko.

Co do marudzeń to fragment posta z konkurencyjnego portalu:

"To jest bardzo przyjemny i bardzo dobry film animowany ale na pewno nie jest to najlepszy film animowany 2016 . :P
Dla mnie osobiście jest zbyt przewidywalny i mało zaskakujący . Dochodząc do poszczególnych elementów filmu z góry wiedziałem jak to się skończy a takie coś niestety mi nie leży ...nie wiem może to nie wina filmu tylko tego że szybko łącze sobie wątki :D
Jeśli chodzi natomiast o samą animacje to Kubo ma moim zdaniem ładniejszą a budżet ma praktycznie trzykrotnie mniejszy :P . No a samo zakończenie filmu w tym przypadku jest krótko mówiąc zaskakujące ;)
Poza tym nie uważam że trzeba w czymś konkretnie siedzieć aby to do ciebie przemawiało .
A tak w ogóle to idź obejrzyj Kimi no Na wa, wróć i z ręką na sercu powiedz mi że Zootopia jest lepsza :)"

https://naekranie.pl/aktualnosci/rozdano-zlote-globy-2017-oto-zwyciezcy-nagrod-1 550845

Cóż, mnie jakoś nie kręci Anime, a sam "Kubo" wydaje się być zbyt ... hmmm ... jak by to napisać? Zbyt brutalny? - no bo jak opisać opowieść o tym, że dziadek chce wyłupić wnuczkowi oczy, żeby ten nie widział cierpienia? Może to po prostu nie jest estetyka dla mnie, osoby wychowanej na animacji Disneya?

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Niech sobie lepiej dadzą na wstrzymanie do Oscarów bo wtedy ból dupy będzie jeszcze większy

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Ten tekst był jakiegoś redaktora? Jak można napisać w newsie "dla mnie osobiście", to jakiś żart? Tak jakby mogło mu się coś "nieosobiście" podobać, żenada i masło maślane.

ocenił(a) film na 10
Artemisek

Jest link, Zobacz sobie ale myślę, że to zwykły user - choć może ukrywa się tam jakiś redaktor tegoż portalu? Wszystko jest możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones